17.kolo NFE: Levice zdolali Prievidzu, vysoké víťazstvá Košíc a Pineroly na súperových ihriskách

sobota, 16.03.2024|Posledná aktualizácia 16.3.2024 21:31

V predohrávke 17.kola zdolali Nové Zámky na domácej palubovke Banskú Bystricu 7:2, v piatok boli na programe tri zápasy.

Banská Bystrica držala v Miléniu krok s domácimi iba prvý polčas, druhý jasne patril zverencom Štefana Gelleho, Palacka strelil hetrik.

Levice nastúpili proti Prievidzi a mali lepší vstup do zápasu, keď Vlasovych v šiestej minúte otvoril zápasový účet. Do polčasu kapitán Rakica zvýšil na 2:0 a krátko pred obrátkou napádal Vrábela, od ktorého lopta prekĺzla do siete Mičudu. V druhom polčase poistil vedenie Jakubík, hostia znížili v samom závere z futsalky Torresa Iborru.

Pinerola sa v Bardejove pomalšie rozbiehala, v druhom polčase ale preradila na vyšší rýchlostný stupeň a domácim strelila aj po zbytočných chybách 7 gólov. Na FTVŠ sa Košice dostali do pohody až v druhom polčase, ked prevýšili domácich vo všetkých herných činnostiach, päť gólov Martona vytiahlo reprezentanta na čelo tabuľky strelcov pred posledným kolom extraligy.

Výsledky 17.kola Niké Futsal Extraligy:

MŠK Futsal Nové Zámky - MIBA Banská Bystrica 7:2 (1:1)
⚽️ 20. Oršolík, 22., 34. a 35. Palacka, 22. Ruan Jodi, 37. a 39. Procháczka - 12. Čief, 35. Samson

Futsal Team Levice - FSC Proevidza 4:1 (3:0)
⚽️ 6. Vlasovych, 17. Rakica, 19. Vrábel vlastný, 27. Jakubík Sz. - 38. Torres Iborra

Partizán Bardejov futsal - Pinerola 1994 Futsal Academy Bratislava 3:9 (2:2)
⚽️ 6. a 25. Kuhajdík D., 14. Varga - 11. Machado, 19. a 40. Dos Santos Melo, 23. Chamilla, 27. Kyjovský, 33. a 36. Csiba, 35. a 39. Antunes Da Silva

4FSC FTVŠ Prírodovedec UK Bratislava - Podpor Pohyb Košice 1:9 (1:2)
⚽️ 13. Lauko - 4. Horník, 6. Bačo, 28. Salas Jimenez, 30., 31., 31., 37. a 39. Marton, 34. Léon Pérez

ŠK Makroteam Žilina - MIMEL Lučenec 3:8 (3:3)
⚽️ 3. Baláž, 9. Bistiak, 10. Ftorek - 2. a 34. Greško, 13., 23. a 28. Washington, 18. a 38. Belaník, 36. Romero Molero

PLAY-OFF 2.semifinále: MIMEL prvým finalistom, Levice vrátili sériu späť do Košíc

Dnes

PLAY-OFF 1.semifinále: Víťazné vstupy Lučenca a Podpor Pohybu Košice, favoriti nezaváhali

24.4.2024

19.4.2024

19.4.2024

18.4.2024

13.4.2024

Slováci na úvod Futsal Fever Days pohľadli Švédom, duel dvoch polčasov pre Severanov

13.4.2024

9.4.2024

7.4.2024

7.4.2024

6.4.2024

Zverenci Antona Brunovského na Istria Nations Futsal Cupe jasne zdolali Čiernu Horu 5:1