Futsalslovakia.sk

Projekt futsalslovakia pomáha rozvoju futsalu

Futsalslovakia.sk je jediný komplexný futsalový portál na Slovensku s návštevnosťou 25 tisíc návštev mesačne. Ako mnohí vieme financovanie športu na Slovensku nie je jednoduché a hľadanie zdrojov financovania je obzvlášť ťažké. Rozhodli sme sa preto využiť naše know-how a pomôcť finančne rozvoju futsalu v regiónoch. 

Financovanie regiónov je doposiaľ prevažne z úhrad štartovného klubmi. Chceli by sme, aby príjmy z reklám, ktoré futsalslovakia.sk bude mať sa rozdelili v prospech regiónov a mohli sa tak financovať dobrovoľníci, materiálno-technické vybavenie a iné aktivity v kompetenciách regiónov. 

Bannerová reklama

Bannerová reklama na stránkach futsaslovakie prináša príjem z počtu realizovaných preklikov na stránky inzerenta.

Zľavové kódy

Zľavové kódy budú prinášať príjem v podobe provízie z realizovaných nákupov.

Stránky klubov

Stránky klubov budú prinášať príjem vo forme ročného poplatku za prevádzku webovej stránky klubu. Tento poplatok nebude presahovať výšku poplatku za hosting a doménu u iných prevádzkovateľov stránok. Výhoda v prevádzkovaní stránok klubu pod systémom futsalslovakia.sk bude prinášať úsporu v správe stránky, nakoľko všetky štatistické informácie o zápasoch, strelcoch klubu a tabuľky budú preberané zo stránok futsalslovakia automaticky.

Email marketing

Databáza emailov na návštevníkov web stránky a kluby hrajúce v súťažiach SF s akciovými ponukami partnerov bude predstavovať príjem vo forme paušálnej úhrady za odoslanie emailov. 

Cieľ

Pokiaľ prvý rok prevádzky zarobí stránka v prospech futsalu 1000 - 2000 Eur budeme to považovať za úspech. Pričom tento systém má potenciál systematického medziročného rastu a v prípade zvýšenia návštevnosti vďaka rozšíreniu funkcii stránky aj reálny. Vychádzajúc zo súčasných podmienok na trhu a existujúcej konkurencie.

 

 

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Martin Čambal

Mám 32 rokov. Spravujem web stránku futsalslovakia už ôsmym rokom. Občas niečo napíšem, okomentujem. Robím to pravidelne nepravidelne na úkor voľného času, pretože si myslím, že futsal si zaslúži svoje miesto na internete.