Futsalslovakia.sk

Futsal liga pod Tatrami

Do redakcie sme dostali list od FOCUS+, organizátora podtatranskej futsalovej súťaže, so žiadosťou o zverejnenie a propagáciu nového futsalového centra. Pod Tatrami sa totiž aj zásluhou Slovenského futsalu vytvára silný futsalový región, výsledkom čoho bol nielen nedávny turnaj, ale začína sa aj podtatranská futsalová liga a v pláne je aj vznik nového kežmarského futsalového tímu.

V júni 2016 sa vo FOCUS+ hale v Kežmarku odohralo Final four Slovenského pohára vo futsale mužov a juniorov. Aj vďaka tejto krásnej športovej akcii sa v Kežmarku začína o futsale čoraz viac nielen rozprávať. V sobotu 26. 11. 2016 sa 1. kolom rozbehla "Futsal liga pod Tatrami", ktorej sa zúčastní 10 mužstiev spod Tatier.  Mužstvá zo Spišského Podhradia, Janoviec, Popradu, Spišskej Belej či Kežmarku si budú merať sily každý piatok a sobotu počas najbližších štyroch mesiacov.

Z listu konateľky spoločnosti Zuzany Hoffmanovej vyberáme:

"Boli by sme vďační, ak by ste zverejňovali na oficiálnej stránke rozpisy zápasov a výsledky našej futsalovej ligy. Ide o veľmi významné konanie v rámci futsalu na Slovensku, keďže je to dlhodobá súťaž a je do nej zapojených množstvo futsalových klubov z celého podtatranského regiónu. Týmto sa chceme tiež poďakovať Slovenskému futsalovému zväzu za prejavenú dôveru, ktorú do nás vložili, keď bolo zorganizované finále Slovenského pohára práve u nás v novootvorenej hale Focus a tým sa začala éra futsalu v našom Kráľovskom meste Kežmarok. Už dnes je jasné, že na budúci rok bude mať záujem jeden z kežmarských tímov prihlásiť sa do druhej slovenskej futsalovej ligy sezóny 2017/2018. Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšie pekné spoločné akcie."


Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(11 hlasov)