Futsalslovakia.sk

UEFA Futsal Euro - našimi súpermi v kvalifikácii budú Francúzi

UEFA Futsal EURO - spanilá jazda Gruzíncov

PRELIMINARY ROUND

Skupina  A: Gruzínsko, Švajčiarsko, Izrael, Škótsko.
Skupina  B: Grécko , Moldova, Wales, San Marino.
Skupina  C: Lotyšsko, Arménsko, Estónsko, Nemecko.
Skupina  D: Anglicko, Bulharsko, Albánsko, Malta.
Skupina  E: Nórsko, Dánsko, Cyprus, Kosovo.
Skupina  F: Francúzsko, Andora, Litva.
Skupina  G: Švédsko, Čierna Hora, Gibraltar.

Skupina  A

24.-27. 1. 2017
Tbilisi (Gruzínsko)
24. 1. 2017
17.30 h: Švajčiarsko – Škótsko 6:2 (3:0)
20.00 h: Gruzínsko - Izrael 3:0 (1:0)
25. 1. 2017
17.30 h: Izrael – Švajčiarsko 0:3 (0:3)
20.00 h: Gruzínsko – Škótsko 11:0 (6:0)
27. 1. 2017
17.30 h: Škótsko - Izrael 2:6 (0:3)
20.00 h: Švajčiarsko - Gruzínsko 3:6 (0:3)

1. Gruzínsko -----------------------3-3-0-0-20--3-9
2. Švajčiarsko ---------------------3-2-0-1-12--8-6
3. Izrael --------------------------3-1-0-2--6--8-3
4. Škótsko -------------------------3-0-0-3--4-23-0

Skupina  B

26.-29. 1. 2017
Hereford (Anglicko) – delegát Vladimír Badura (Slovensko)
26. 1. 2017
16.00 h: Grécko  - San Marino 3:2 (1:0)
19.15 h: Wales - Moldavsko 1:6 (1:3)
27. 1. 2017
16.00 h: Moldavsko - Grécko 4:0 (2:0)
19.15 h: Wales - San Marino 8:1 (2:0)
29. 1. 2017
16.00 h: San Marino - Moldavsko 0:6 (0:2)
19.15 h: Grécko  - Wales 2:2 (1:1)

1. Moldova -------------------------3-3-0-0-16--1-9
2. Wales ---------------------------3-1-1-1-11--9-4
2. Grécko  -------------------------3-1-1-1--5--8-4
3. San Marino ----------------------3-0-0-3--3-17-0

Skupina  C

26.-29. 1. 2017
Jelgava (Lotyšsko)
26. 1. 2017
16.30 h: Arménsko - Nemecko 5:3 (3:3)
19.30 h: Lotyšsko - Estónsko 4:2 (0:1)
27. 1. 2017
16.30 h: Estónsko - Arménsko 1:5 (0:4)
19.30 h: Lotyšsko - Nemecko 3:3 (3:0)
29. 1. 2017
14.00 h: Nemecko – Estónsko 5:4 (3:3)
17.00 h: Arménsko - Lotyšsko 1:4 (0:1)

1. Arménsko -------------------------3-2-0-1-11--8-6
2. Lotyšsko -------------------------3-2-1-0-11--6-7
3. Nemecko --------------------------3-1-1-1-11-12-4
4. Estónsko -------------------------3-0-0-3--4-14-0

Skupina  D

24.-27. 1. 2017
Varna (Bulharsko)
24. 1. 2017
17.30 h: Anglicko - Malta 6:1 (4:1)
20.00 h: Bulharsko- Albánsko 1:7 (0:2)
25. 1. 2017
17.30 h: Albánsko - Anglicko 5:1 (2:0)
20.00 h: Bulharsko- Malta 6:1 (1:0) 
27. 1. 2017
17.30 h: Malta - Albánsko 2:3 (2:1)
20.00 h: Anglicko - Bulharsko 4:1 (1:0)

1. Albánsko -------------------------3-3-0-0-15--4-9
2. Anglicko -------------------------3-2-0-1-11--7-6
3. Bulharsko-------------------------3-1-0-2--8-12-3
4. Malta ----------------------------3-0-0-3--4-15-0

Skupina  E

30. 1.-2. 2. 2017
Nikózia (Cyprus)
30. 1. 2017
16.00 h: Nórsko - Kosovo  1:5 (0:3)
18.30 h: Cyprus - Dánsko  3:2 (1:1)
31. 1. 2017
16.00 h: Dánsko – Nórsko
18.30 h: Cyprus - Kosovo 
2. 2. 2017
16.00 h: Kosovo - Dánsko 
18.30 h: Nórsko - Cyprus 


1. Kosovo -------------------------1-1-0-0--5--1-3
2. Cyprus -------------------------1-1-0-0--3--2-3
3. Dánsko -------------------------1-0-0-1--2--3-0
4. Nórsko -------------------------1-0-0-1--1--5-0

Skupina  F

27.-29. 1. 2017
Vilnius (Litva)
27. 1. 2017
19.00 h: Litva- Andora 5:1 (2:0)
28. 1. 2017
16.00 h: Andora - Francúzsko 0:5 (0:0)
29. 1. 2017
17.00 h: Francúzsko - Litva 3:1 (1:1)

1. Francúzsko ---------------------2-2-0-0--8--1-6
2
. Litva---------------------------2-1-0-1--6--4-3
3. Andora -------------------------2-0-0-2--1-10-0

Skupina  G

28.-30. 1. 2017
Gibraltár (Gibraltár)
28. 1. 2017
19.00 h: Gibraltar - Čierna Hora  1:8 (1:5)
29. 1. 2017
19.00 h: Čierna Hora - Švédsko  11:4 (4:1)
30. 1. 2017
19.00 h: Švédsko - Gibraltar


1. Čierna Hora ---------------------2-2-0-0-19--5-6
2. Švédsko -------------------------1-0-0-1--4-11-0
3. Gibraltar -----------------------1-0-0-1--1--8-0

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)