Futsalslovakia.sk

Prihlasovanie na nový súťažný ročník 2016/2017

Prihlasovanie na súťažný ročník 2016/2017 

Občianske združenie Slovenský futsal - Bratislava (SF-B), začalo s prijímaním prihlášok na nový súťažný ročník 2016/2017.

Aktuálnym účastníkom všetkých súťaží riadených SF-B, boli elektronicky odoslané všetky potrebné náležitosti.

Týmto chceme dať priestor aj novým družstvám, klubom, aby nepremeškali termín 30.apríl 2016. To je termín, do ktorého treba poslať prihlášku do nového súťažného ročníka 2016/2017.

Možno vo Vás vyvstáva otázka : "Prečo tak skoro?" Odpoveď je jednoduchá, SF-B funguje ako otvorené, transparentné občianske združenie, kde si jeho jednotliví členovia na májovej konferencii podľa počtu prihlásených družstiev a na základe predloženého rozpočtu na nasledujúcu sezónu odhlasujú výšku štartovného pre jednotlivé úrovne súťaží. A aby sme tieto sumy vedeli čo najefektívnejšie prepočítať a predložiť, musíme vedieť s koľkými družstvami môžeme počítať.

SF-B funguje na transparentnom účte, cez ktorý plynú všetky platby v rámci občianskeho združenia :

http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5050732405

Preto Nás v prípade záujmu neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a obratom Vám budú poskytnuté všetky informácie a náležitosti k prihláseniu na nový súťažný ročník 2016/2017. 

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)