NOVÉ

Majstrovstvá SR vo futsale žiakov ZŠ

V Dunajskej Strede sa v dňoch 26. - 27. apríla 2017 uskutoční finálové kolo Majstrovstiev SR vo futsale žiakov základných škôl. Ide o 3. ročník, ktorý organizuje Slovenská asociácia športu na školách spoločne so Slovenským futsalom. Kvalifikačného sita obvodných, okresných a krajských kôl sa zúčastnilo 672 škôl a 3257 žiakov z celého Slovenska. Finálovú miestenku si vybojovali:

III. ZŠ Sadová 620, Senica
Športové gymnázium, Trieda SNP 54, B.Bystrica
ZŠ Komenského 22, Svidník
ZŠ Medňanská 514/5, Ilava
ZŠ Okružná 17, Michalovce
ZŠ SNP 5, Šurany
ZŠ J.G.Tajovského, Tajovského 1, Senec
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin

Čítať ďalej...

UEFA FUTSAL DEVELOPMENT TOURNAMENT: Maďarsko U-17 – Slovensko U-17 5:3 (4:2)

Maďarsko – Slovensko 5:3 (4:2)

góly: K. Zsombor 2, A. Szucs, M. Nemeth, M. Ripel (vlastný) – J. Koricina, A. Zaťura, M. Ripel.
Maďarsko: D. Dohany (R. Feher) – K. Milavesz, A. Szucs, E. Moga, K. Jakab – M. Nemeth, T. Szabo, D. Daroczi, K. Zsombor, A. Tama, M. Toth, tréner: Z. Feher, asistent: R. Sito, vedúci družstva: G. Korolovszky a M. Bacsi, fyzioterapeut: N. Szoradi.
Slovensko: J. Janošev (T. Boháč) S. Čebek, F. Vaktor , J. Koricina, A. Zaťura - R. Moravec, T. Lengyel „C“, M. Ripel, M. Kuruc, S. Bačo, M. Ševčík, tréneri: P. Michalovič a L. Vrbovský, vedúci družstva: L. Višváder, fyzioterapeut: R. Fabíny.
Rozhodcovia: 1. R. Behančin (Slovensko), 2. Y. Hodriienko (Ukrajina) – 3. D. Velič (Slovinsko).

Naši chlapci nastúpili na svoj posledný zápas na turnaji s jedným mimoriadnym cieľom. Chceli realizačnému tímu, fanúšikom a hlavne sebe dokázať, že výbuch proti Slovinsku bol jednoducho „deň blbec“. Náš súper bol veľkým favoritom. Na turnaji vynikali prepracovaným herným systémom a hlavne neskutočnými štandardkami. Práve tie boli hlavnou a najúčinnejšou zbraňou nášho súpera aj v našom vzájomnom zápase. Naši chlapci jednoznačne ovládli polovicu prvého dejstva, ale ich obrovské šance ostali nevyužité a čo znamená efektivita ukázali strelci v červených dresoch. Aj keď sme boli v medzihre nášmu súperovi viac ako vyrovnaným súperom, náš bezmocný brankár J. Janošec vyberal loptu častejšiu zo svojej siete ako jeho náprotivok. Maďari nám strelili 5 gólov po nacvičených signáloch a prítomní diváci jednoducho museli týmto kombináciám zatlieskať. Našťastie aj naše futsalové nádeje našli recept na prekonanie výborného súperovho brankára. Našu najkrajšiu akciu zakončil gólom medzi nohy J. Koricina, ktorý sám kolmú a rýchlu akciu založil, pekne si narazil s A. Zaťurom a znižoval na priebežných 2:1. Keď sa A. Zaťura prezentoval fantastickým gólom z voleja zdalo sa, že by sme mohli duel proti Maďarom otočiť, ale žiaľ vždy v čase nášho veľkého náporu súper chladnokrvne skóroval. Nešťastný vlastenec napravil tvrdou gólovou strelou z uhla aj M. Ripel, ale posledné slovo mali domáci. Aj napriek ďalšej prehre predviedli naši chlapci výborný výkon, ktorý ocenili aj naši súperi na ihrisku, aj v hľadisku. Celá naša výprava nabrala neoceniteľné skúsenosti, ale ak nebudeme naďalej intenzívne pracovať, tak nám všetci doslova utečú míľovými krokmi, a to by bola nesmierna škoda...
Pavol Michalovič (tréner Slovenska U-17): „Chcel by som pochváliť našich chlapcov za to, ako sa pobili so silným súperom o dobrý výsledok. Hráči nám ukázali, že vedia dať do hry srdiečko. Som presvedčený, že z našej strany to bol slušný výkon, za ktorý sme sa nemuseli hanbiť. Škoda, že sa nám nepodarilo premeniť niekoľko vyložených gólových príležitostí, výsledok mohol vyzerať úplne ináč. Maďarom vyšli viaceré nacvičené signály, na ktoré sme nedokázali zareagovať“. V stretnutí som videl veľa pozitívnych vecí a som rád, že sme si dokázali vypracovať až toľko gólových šancí.“
Andrej Zaťura (Slovensko U-17): „Dnes sa mi hralo veľmi dobre. Myslím si, že sme boli lepší ako Maďari. V tomto zápase ma ničím v hre neprekvapili, ale čo sa týka štandardiek, takto sa môžeme od nich len učiť. Som rád, že som strelil gól. Tiež sa mi dobre spolupracovalo s chalanmi v štvrtke, len občas sme dlho držali loptu na halovkách a pomaly sme sa presúvali.“
Samuel Čebek (Slovensko U-17): „Tak mne sa hralo dnes celkom dobre. Urobili sme ale veľa chýb pri bránení ich nacvičených štandardiek, pri rohoch a autoch. Aj my sme mali veľa šancí, ale nedokázali sme ich toľko premeniť, ináč sme mohli v pohode aj vyhrať. Musíme spolu viac trénovať, aby sme sa súperom vyrovnali vo všetkých činnostiach.“

Po zdrvujúcej prehre so Slovinskom nasledoval pre všetkých aktérov voľný deň. Tento čas využila každá výprava po svojom. Tá zo Slovenska relaxovala veľmi aktívne a chlapci mali pripravení bohatý program. Dopoľudnia sme vetrali hlavy v prírode a mali sme možnosť vidieť niekoľko nádherných miest na relatívne malom priestore. Krásna príroda bola podporovaná čistými dedinkami s upraveným okolím s niekoľkými pamiatkami, či atrakciami. Po prehliadke okolia kúpeľného areálu Terme Olimia, kde sme ubytovaní v luxusnom hoteli Breza sme navštívili neďalekú obec Olimje, kde sa okrem iného nachádza aj čokoládovňa. Tu si chlapci pochutili na miestnych výrobkoch a zakúpili darčeky pre svojich blízkych na Slovensku. Mali sme možnosť vidieť niekoľko pamiatok  a hlavne neskutočne upravené budovy, záhrady a široké okolie. Našu ľahkú prechádzku sme zakončili na Jelenovom grebeni, čo je miesto, kde miestni farmári chovajú vo veľkých výbehoch vysokú zver ako srnky, jelene či muflóny. Toto pokojné miesto navyše obkolesuje rozsiahly vinič. Po návrate malo vedenie výpravy pracovný obed plný zaujímavých informácií o fungovaní mládeže v zúčastnených krajinách. Do reči nám moc nebolo, ale na bodík s Ukrajinou sme si mohli spomenúť s úsmevom. Nasledoval exhibičný zápas nášho realizačného tímu proti kolegom zo Slovinska a Ukrajiny. Ani v tomto duely sme neboli úspešní, a to ani napriek výraznej podpore z hľadiska v podobe dobrovoľnej účasti našich hráčov. Ako bonus tohto príjemného, ale nakoniec nesmierne únavného dňa bol výlet do Mariboru (vzdialený od nášho hotela 54 km), kde sme mali možnosť vidieť 1. finále národnej súťaže medzi domácim Proen Maribor a hosťujúcou FC Litiou. Zápas v riadnom hracom čase skončil nerozhodným výsledkom 2:2, keď hostia viedli už 2:0. Penaltová lotéria priniesla niekoľko zvratov, ale šťastena stála napokon pri domácich futsalistoch, ktorí sa tak ujali vedenia 1:0 v sérii. Zaujímavosťou tohto zápasu bolo, že sa v zápase nepredlžovalo a hneď sa kopali pokutové kopy. V sobotu na obed náš čaká posledný zápas na turnaji a chlapci sú pripravení dobrým výkonom odčiniť poslednú vysokú prehru.

A ako vidia naše šance niektorí členovia našej výpravy?
Tibor Lengyel: „ Po našom prvom vzájomnom zápase, v ktorom sme im podľahli 1:3 očakávam ďalší zaujímavý zápas. V tom prvom sme zahrali veľmi dobre a to aj napriek tomu, že sme ešte nemali nacvičené mnohé herné  varianty. Náš súper je tu asi najsilnejší a musíme si dávať veľký pozor. K nášmu pobytu ešte toľko, že je to tu celé veľmi pekné, ľudia sa ku nám správajú veľmi slušne a aj naše vedenie nám vytvára super podmienky, nad naše očakávania“.
Juraj Janošec: „Maďarov som mal možnosť vidieť hrať okrem tohto turnaja aj nedávno proti nám vo Vsetíne. V Čechách sme s nimi uhrali celkom dobrý výsledok. Uvidíme, čo sa od vtedy zmenilo. Niečo nové sme už aj my odvtedy natrénovali, hádam sme zlepšili zónovú obranu. Náš súper má omnoho vyspelejšiu reprezentáciu, majú ďaleko viac natrénované. Aj tu už odohrali dva výborné zápasy a ešte nenašli premožiteľa. Bude to nesmierne ťažké, ale chceme uhrať dobrý výsledok“.
Lukáš Višváder: „V prvom rade chcem povedať k nášmu súperovi, že je vidieť ako majú prepracovaný herný systém. Majú všetko nacvičené a nenechávajú nič na náhodu. Veci z tréningov krásne prenášajú na palubovku a často im to aj vychádza. Aj preto sú veľmi sebavedomí, čo vidím aj mimo palubovky ako je napríklad tu na hotely. My sa ich ale nebojíme, ideme do zápas zabojovať o víťazstvo! Chalani sú pripravení, dnes si v prírode trošku vyvetrali hlavu a mali sme bohatý program počas voľného dňa. Verím, že náš posledný zápas zvládnu a urobia nám radosť.“

Čítať ďalej...

Úradná správa Slovenský futsal 38-2016/2017 zo dňa 21. 4. 2017

1. Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní:
- zaevidovala podnet družstva FC Spartak Trnava - futsal a v termíne do 25. 4. 2017 žiada družstvo Grizzly Košice o vyjadrenie k udalostiam pred stretnutím 6. kola Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018: Grizzly Košice - FC Spartak Trnava - futsal.

2. Exekutíva v oblasti riadenia rozhodcov a delegátov:
- delegovanie na 2. semifinálové stretnutia Play-off 1. SLF:
piatok 28. 4. 2017 o 19.30 h: Futsal Team Levice - Slov-matic FOFO Bratislava (Behančin, Botka, Hrmo),
piatok 28. 4. 2017 o 19.30 h: ŠK Makroteam Žilina - Across Pinerola Bratislava (Ježík, Šlapka, Badura),

- delegovanie na 8. kolo Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018:
štvrtok 27. 4. 2017 o 19.30 h: FC Spartak Trnava - futsal - MFsK Nitra (Bohun, Havrila, Jablonický),
piatok 28.  4. 2017 o 20.00 h: MIBA Banská Bystrica - KPP Barabéri Bratislava (Kopec, Šeršen, Budáč M.),
sobota 29. 4. 2017 o 20.00 h: Grizzly Košice – Futsal Klub Lučenec (Belavý, Wojčík, Slimák)
- zmena delegovania na 1. Semifinálové stretnutie Play-off: Slov-matic FOFO Bratislava - Futsal Team Levice (Matula za Budáč P. ml), Across Pinerola Bratislava – ŠK Makroteam Žilina (Botka za Ježíka)
- zmena delegovania na 7. kolo Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018: Futsal Klub Lučenec - FC Spartak Trnava Futsal (Ježík, Šlapka, Kuspan)
- riešila sťažnosť družstva FC Spartak Trnava - futsal na výkon R v stretnutí 6. kola Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018: Grizzly Košice - FC Spartak Trnava - futsal a vyhodnotila ju ako neopodstatnenú.

Čítať ďalej...

Semifinále 1. SLF: Slov-Matic víťazne, Pinerola vyhrala po penaltách

Slov-Matic FOFO Bratislava - Futsal Team Levice 10:2 (6:1), na zápasy 1:0

góly: Bahna 2, Rick, A. Zdráhal, Kyjovský, M. Zdráhal, Kozár, Ujhelyi, Serbin, Karpiak - Zorád, Tóth
ŽK: Zorád (Levice)
100 divákov

Zostriha a záznam:

http://tveso.sk/zaznam-futsal-play-off-1-semifinale-slovmatic-fofo-bratislava-futsal-team-levice-21-4-2017/

Vladimír Ambrozek (Slov-Matic FOFO Bratislava): "Na úvodné semifinále sme nastúpili s odhodlaním vykročiť do série to správnou nohou, čo sme na radosť trénera pri prenose TV ESO splnili do bodky. Leviciam patrí poklona, že neprišli brániť a hrať deštruktívny futsal, ale zahrať si útočne, fair play a otvorenú partiu s favoritom. Odmenou im boli dva pekné góly Tótha a Zoráda. Už teraz sa tešíme na skvelú atmosféru a nádherné futsalové prostredie, ktoré nás o týždeň privíta u súpera. O desať gólov sa postaralo dnes deväť strelcov, chalani ťahali celých štyridsať minút za jeden kus povrazu, podali zodpovedný a kolektívny výkon. Do listiny strelcov sa zapísal aj brankár Marek Karpiak."
FT Levice: "Úvodné semifinálové stretnutie malo jasného favorita. Naši chlapci však neprišli do Bratislavy brániť. Snažili sme sa hrať to, čo sme chceli. Vedeli sme čo od súpera môžme očakávať. Nezachytili sme úvod stretnutia, kde sa domáci ujali rýchlo vedenia a proti tak vyspelému súperovi sa ťažko doťahuje. V stretnutí sme si vypracovali niekoľko šancí, avšak nedokázali sme ich využiť. Už teraz sa tešíme na domáce stretnutie, kde sa budeme snažiť súperovi viac znepríjemniť cestu za víťazstvom."

Across Pinerola Bratislava - ŠK Makroteam Žilina 3:3 (1:1),  po penaltách 3:1, na zápasy 1:0

góly: Mikulišin, Paštrnák, Belaník - Hudek 2, Moura Da Silva
ŽK:Halás – Baláž, Červený
150 divákov
Zostriha a zázanam:

http://tveso.sk/zaznam-futsal-play-off-1-semifinale-sk-across-pinerola-bratislava-sk-makroteam-zilina-21-4-2017/

Jozef Hanzel (Across Pinerola Bratislava): "Prvé semifinále proti Makroteamu Žilina sme na domácej palubovke napokon zvládli. Diváci videli napínavý zápas dvoch popredných mužstiev Slovenska, nerozhodlo sa v riadnom hracom čase, ani v predĺžení, až napokon sa po penaltách sme sa tešili my.
Ani za vrcholne nepriaznivého stavu sme neprestali veriť vo vlastné sily, čoho výsledkom, vzhľadom k priebehu zápasu a našemu trvalému, aj keď dlho neplodnému tlaku, je víťazstvo, ktoré nás povzbudilo aj do odvety."
ŠK Makroteam Žilina: "V prvom semifinále nám chýbala štvorica hráčov, napriek tomu sme odohrali fantastický zápas. Diváci v hale alebo pri obrazovkách boli svedkami peknej reklamy na futsal a my sme spokojní, že sme k tomu výraznou mierou prispeli. Zápas mal všetko, čo semifinále play-eoff má mať. Prvý polčas sme boli futsalovejší my, v druhom zase domáci. Štyridsaťsekúnd pred koncom sme boli na prahu prekvapenia, dvojgólový náskok sme stratili dve sekundy pred koncom po zbytočnej defenzívnej hrúbke. V predĺžení chýbali sily na nejaké vážnejšie ohrozovanie domácej brány, navyše niektorí chalani dohrávali so sebazaprením. V penaltovom rozstrele sme už toľko šťastia ako v priebehu zápasu nemali a tak prehrávame 0:1. Chalanom patrí poďakovanie za vynikajúci výkon, za obetavosť na palubovke. Musíme teraz trochu zregenerovať, zanalyzovať chyby z tohto zápasu, a v piatok zabojovať o vyrovnanie semifinálovej série."

 

Čítať ďalej...

UEFA FUTSAL DEVELOPMENT TOURNAMENT: Druhý zápas nám vôbec nevyšiel...

Slovinsko – Slovensko 9:2 (4:1)

góly: R. Sužnik 5, A. Štaman 2, B. Gorinšek 1, A. Ruis 1 - J. Koricina 1, A. Zaťura 1
ŽK: A. Zaťura (Slovensko).
Slovinsko: M. Dobaja (M. Vidmar) – J. Bukovec, M. Goznik, A. Mikulič, R. Sužnik – M. Rotas, A. Štaman, M. Vesel, B. Gorinšek, T. Debeljak, A. Ruis „C“, tréner: A. Dobovičnik, asistent: T. Novak, vedúci družstva: J. Sovdat a D. Kramberger, fyzioterapeut: S. Zupanič
Slovensko: T. Boháč (J. Janošec) – M. Ševčík, F. Vaktor , J. Koricina, A. Zaťura - R. Moravec, T. Lengyel „C“, M. Ripel, M. Kuruc, S. Bačo, S. Čebek, tréneri: P. Michalovič a L. Vrbovský, vedúci družstva: L. Višváder, fyzioterapeut: R. Fabíny.

Na svoj druhý zápas nastúpili chlapci s veľkým odhodlaním, všetko však ostalo v šatni... Mali sme možnosť vidieť hrať Slovincov vo vyrovnanom zápase proti Maďarsku. Na tréningu si hráči zopakovali štandardné situácie a poškuľovali sme po ďalšom bodíku. Na ihrisku sme však od úvodu pôsobili veľmi nervózne a premotivovane. Neposlúchala nás lopta, ani nohy a súper všetko chladnokrvne trestal. O tomto zápase by sa dalo povedať, že sme okrem súpera bojovali sami so sebou. Vybuchli nám takmer všetci hráči a pôsobili sme na ihrisku, ako by sme sa videli prvýkrát v živote. Hrúbky aké sme predviedli v rozohrávke, by sa na takejto úrovni nemali objavovať a s narastajúcim skóre sme sa len ťažko stotožňovali. A to hlavne preto, že súper sa na góly absolútne nenadrel, drvivú väčšinu sme im doslova darovali. V našom drese sa strelecky presadil v prvom polčase opäť náš najlepší hráč J. Koricina a v druhom mierne korigoval z 10 m kopu A. Zaťura. Je ťažké po takejto zdrvujúcej prehre hľadať pozitíva, ale naši chlapci majú ďalšiu skúsenosť a na posledný zápas proti Maďarsku budú musieť byť plne koncentrovaní, aby sa táto zahanbujúca situácia neopakovala. Verme že sa poučili a svojim výkonom nás potešia podobne ako proti Ukrajine.

Pavol Michalovič (tréner U-17): „Ťažko sa mi hodnotí zápas po takomto výsledku. Od začiatku sme chceli hrať zo zabezpečenej obrany, ktorej realizácia sa nám celkom darila, keďže súper sa nedostával do vypracovaných šancí. Avšak prišli individuálne chyby, po ktorých sme inkasovali 4 góly. V druhom polčase sme sa snažili o zvrat v zápase, prešli sme na osobnú obranu s aktívnym napadaním. Naša snaha stroskotala na výborne takticky a technicky pripravených Slovincoch. Ak by som mal hľadať pozitívum, tak musím povedať, že to bola pre našich hráčom vysoká škola futsalu. Verím, že si odnesú z tohto veľa skúsenosti, ktoré im pomôžu v ďalších zápasoch. Aj zlá skúsenosť je skúsenosť“.
Rastislav Moravec (hráč U-17): „Tak bolo vidieť, že máme čo doháňať, Slovinci sú niekoľko rokov pred nami. Musíme byť trpezliví a snažiť sa ďalej. Za väčšinu gólov, ktoré sme inkasovali si môže vlastne sami. V obrane sme hrali chaoticky. Mne osobne sa ale hralo lepšie ako v prvom zápas. Keď som aj dokázal zachytiť loptu, buď som ju hneď stratil, alebo som nemal komu prihrať.  Bolo to jednoducho zlé. . .
Tibor Boháč (hráč U-17): „Podľa mňa prvý polčas ešte nebol taký zlý oproti druhému polčasu. Zo začiatku sme sa ešte snažili, boli sme koncentrovaní a mali sme aj veľa šancí, ktoré sme nedokázali premeniť. Veril som, že v druhom polčase to bude lepšie, ale bolo to ešte horšie. Chlapci sa nevracali a Slovinci nám dali osem z deviatich gólov po individuálnych chybách. Ja som sa snažil chytiť všetko, ale bolo toho veľa a tiež som robil chybičky. Musíme sa poučiť a ísť ďalej."


Dušan Štaffen, vedúci výpravy: "Včera sme získali pre nás veľmi cenný bod a už sa všetci sústredia na náš druhý zápas, v ktorom sa dnes predstavíme proti domácemu výberu Slovinska. Turnaj sa už poriadne rozbehol a mali sme možnosť vidieť aj našich súperov. Vo večernom zápase nastúpili domáci hráči proti Maďarsku a bol to zápas dvoch diametrálne odlišných polčasov. Kým v tom prvom držali opraty stretnutia naši južní susedia, v tom druhom výrazne poľavili a prehajdákali trojgólové vedenie. 8 sekúnd pre koncom Slovinci totiž vyrovnali a nasledovali pokutové kopy. V nich zaváhal len domáci strelec, ktorého vychytal famózny maďarský brankár. Ale Slovinci môžu byť s bodom spokojní... A to ešte nepremenili v závere druhého dejstva trestný kop zo vzdialenosti 10 m. Tento zápas v porovnaní s našim nebol taký taktický. Necháme sa teda prekvapiť, ako naši mladíci zahrajú vo svojom druhom zápase. V dnešnom prvom zápase nastúpia proti sebe Maďarsko a Ukrajina."  
A ako vidia naše šance niektorí členovia našej výpravy?
Sebastian Bačo, hráč U-17: „Keďže som sa dozvedel, že Slovinci pracujú aj s omnoho mladšími hráčmi, ako je naša veková kategória, očakávam ešte ťažší zápas ako včera! Mali by byť špičkovo pripravení a veľmi dobre technicky vybavení, bude to náročné. Veľmi sa teším na zápas a verím, že prídu aj nejakí diváci, keďže hrajú domáci hráči. Včera sa mi hralo celkom dobre, hlavne v druhom polčase. Na začiatku to bolo také rozhárané, nová hala, nové prostredie, ale z tohto hľadiska by to už malo byť dnes lepšie“.
Jozef Koricina, hráč U-17: „Včerajší bod ma celkom teší, pred zápasom by sme ho určite brali. Od Ukrajiny sme všetci očakávali ďaleko viac, ale dokázali sme s nimi hrať otvorenú partiu. Oni mali určite viac šancí, ale my sme dokázali tie svoje využiť. V závere nás tréneri nabádali k častejšej streľbe, tak som to v závere skúsil a padlo to tam. Aj Slovinsko je pre nás veľkou neznámou. Včera sa im takmer podaril dokonalý obrat proti Maďarom a domáce prostredie im bude veliť vyhrať aj proti nám. Čo sa týka Slovinska, je to tu všetko super. Hotel aj hala sú na špičkovej úrovni a môžeme sa plne koncentrovať na naše zápasy. Snáď aj dnes uchmatneme súperovi nejaký ten bodík."

Reportáž z prvého zápasu: ODKAZ

Čítať ďalej...

UEFA DEVELOPMENT TOURNAMENT: Prvý zápas naši mladíci prehrali až po penaltách s Ukrajinou

Ukrajina U-17 - Slovensko U-17 2:2 (2:1),
na penalty 4:3

Góly:  O. Nehela, D. Blank  - M. Ševčík, J. Koricina
Pokutové kopy UKR: M. Halych, D. Blank, R. Melnyk - nepremenil, M. Masevych, D. Bielan
Pokutové kopy SVK: M. Ševčík - nepremenil, S. Bačo, F. Vaktor, M. Ripel, M. Kuruc - nepremenil
ŽK: P. Seniuk – M. Ripel
Rozhodcovia: A. P. Močnik, D. Veselič (obidvaja Slovinsko) - R. Behančín (Slovensko)

Zostavy:
Ukrajina: V. Mnatkovskyi (V. Lipchynskyi) – M. Masevych „K“, O. Nehela, V. Zavertanyi, P. Seniuk – D. Bielan, R. Melnyk, D. Pershyn, D. Blank, M. Halych, V. Verboyi,
tréner: V.Odehov, fyzioterapeut: M.Dankiv

Slovensko: T. Boháč (J. Janošec) – T. Lengyel „K“, M. Ševčík,  J. Koricina, A. Zaťura - R. Moravec, M. Ripel, M. Kuruc, S. Bačo, S. Čebek, F. Vaktor,
tréneri: P. Michalovič a L. Vrbovský, vedúci družstva: L. Višváder,

Družstvo Slovenska nastúpilo na zápas plné očakávania. Ukrajina bola pre nich veľkou neznámou a očakával sa tvrdý zápas proti fyzicky zdatnejším a technicky veľmi vyspelým hráčom. Opak bol pravdou, keď sa v drese súpera objavilo veľa drobnejších, ale mimoriadne čiperných hráčov.
Vstup do zápasu lepšie vyšiel našim chlapcom, keď začali aktívne a odmenou im bol  gól z kolena M. Ševčíka, ktorý poslal do siete vyrazenú loptu po strele J. Koricinu 0:1. Naši naďalej pozorne bránili a Ukrajina sa zo začiatku k veľkým šanciam nedostávala. S pribúdajúcim časom však začala preberať iniciatívu a čím ďalej tým viac ohrozovali svätyňu T. Boháča, ktorý počas zápasu viac krát vynikajúco zasiahol, napríklad aj riskantnými včasnými vybehnutiami. Na 1:1 vyrovnával  O. Nehela, keď v obrane ľahkovážne prepadol  R. Moravec, ktorý nezachytil pohyb protihráča a nechal mu na zakončenia až priveľa priestoru. Náš súper udrel v prvom polčase ešte raz D. Blankom, keď tento krát urobil hrúbku v obrane A. Zaťura a doprial tak Ukrajincom zaslúžený výsledkový obrat. V úvode druhého  polčasu sa obraz hry nezmenil, keď nás Ukrajina zatlačila, ale našťastie sa nepresadila v koncovke. Naši hráči hru neotvárali a stále sa zameriavali na pozornú defenzívu. Náš súper zahadzoval jednu šancu za druhou, až prišiel čas udrieť aj na opačnej strane. V závere tréneri zmenili taktiku a formácie, čim vytvorili na súpera nečakaný tlak, z ktorého pramenil vyrovnávajúci gól zhruba dve minúty pred koncom. Strelcom bol J. Koricina, ktorý sa dostal k odrazenej lopte, ktorú si potiahol cez stred ihriska a peknou umiestnenou strelou nedal súperovmu brankárovi šancu. Pre Ukrajinu to bol šok, z ktorého sa už do konca riadnej hracej doby nespamätali, aj keď stihli ešte nastreliť konštrukciu brány T. Boháča. Stretnutia sa tak skončilo nerozhodným výsledkom 2:2 a nasledovali pokutové kopy. V nich mali pevnejšie nervy chlapci z Ukrajiny a tak si pripísali do priebežnej tabuľky 2 body, ale historický bod pribudol aj na naše konto.

Lukáš Vrbovský (tréner Slovensko U-17): „Pre mňa osobne bola Ukrajina veľká neznáma. Počuli sme, že začali s mládežou pracovať omnoho skôr a možno sme ich našim úvodom zaskočili. Prvých 10 minút bolo z našej strany celkom dobrých, potom sme sa trošku súpera zľakli. Ukrajina nás zatlačila a z ich tlaku rezultovali dva góly do našej siete. A nebyť nášho brankára T. Boháča mohli sme aj viac. Dúfam, že obaja brankári budú na turnaji našimi oporami. Cez prestávku sme si s chlapcami povedali, že musíme ešte viac zabojovať a nechať na palubovke srdiečko. V závere zápasu sa nám to aj podarilo a strelilo sme vytúžený gól. Takže vstup do zápasu ako aj jeho záver nám celkom vyšiel a s bodom sme veľmi spokojní. Pokutové kopy sú aj o šťastí a to sme nemali."
Marek Kuruc (hráč Slovensko U-17): „Máme za sebou náš prvý zápas na turnaji. V prvom polčase sme celkom dobre bránili a zachytávali sme ukrajinské útoky. Neskôr tempo trošku upadlo a súperovi sa podarilo streliť dva góly. V druhom polčase sme pokračovali v pozornej defenzíve  a v závere sa nám zaslúžene podarilo vyrovnať.  Pri pokutových kopoch som si veril, ale žiaľ nedal som a sklamal som svojich spoluhráčov. Od súpera som očakával možno trochu viac, dalo sa s nimi hrať, zápasu by viac pristala remíza."
Matej Ripel (hráč Slovensko U-17): „Ja by som zápas zhodnotil tak, že sme boli lepším družstvom a mohli sme ja vyhrať. Urobili sme ale veľa chýb, musíme našu hru spresniť. Zo začiatku som si dlhšie zvykal, druhý polčas to už bolo lepšie. Čakal som silnejšieho a vyššieho súpera, ktorý bude silný na lopte a to sa až tak nepotvrdilo. Prostredie a hotel tu v Slovinskú sú super. Máme tu všetko a slušne sa k nám všetci správajú."

Výsledok druhého zápasu:

Slovinsko - Maďarsko 3:3 (0:2), na penalty 3:4

Tabuľka po prvom dni:

1.-Ukrajina -------1--0--1--0--0---4:-3--2*
2.-Maďarsko -------1--0--1--0--0---3:-2--2*
3.-Slovensko ------1--0--0--1--0---2:-3--1
4.-Slovinsko ------1--0--0--1--0---3:-4--1
*
výhra po penaltách = 2 body


Dušan Štaffen, vedúci výpravy: "Po nedávnom sústredení v Žiline sa naši chlapci stretli pred odchodom do Slovinka 17. 4. 2017 v Bratislave. Konečná nominácia trénerskej dvojice Pavol Michalovič a Lukáš Vrbovský zohľadňovala všetky aspekty pre vytvorenie čo najsilnejšej skupiny hráčov, ktorí majú predpoklady úspešne reprezentovať našu krajinu na kvalitne obsadenom turnaji hráčov do 17 rokov. Treba si však uvedomiť, že naši súperi majú diametrálne odlišné  podmienky na prípravu, čo sme zistili už pri prvých rozhovoroch v dejisku turnaja. Finančný rozpočet a ďaleko skoršia príprava našich súperov, favorizuje skôr ich, ale naša družina je odhodlaná popasovať sa o dobré výsledky.
Usporiadatelia vytvorili všetkým hráčom, ako aj realizačným tímom, nadštandardné podmienky v horskom kúpeľnom stredisku Terme Olimia. Naša výprava je ubytovaná v nádhernom a modernom hoteli Breza. Športová hala je vzdialená niekoľko metrov od hotela a chlapci tu majú vytvorené doslova ideálne podmienky. Je teraz len na nich, ako dokážu všetky natrénované činnosti preniesť do zápasov a pobiť sa už dnes večer s Ukrajinou o historické body.“
Držme dnes našich chlapcom palce, aby im vyšiel vstup do turnaja!"
Pre náš web futsalslovakia sme pred ťažkým zápasom v krátkosti vyspovedali dvojicu našich hráčov.
Matúš Ševčík: Ako prvá proti nám nastúpi Ukrajina a očakávam z ich strany útočný a veľmi silový futsal. Ukrajinci hrajú tradične tvrdo, majú to v krvi. Aj keď o nich nemáme žiadne informácie, takéto sú moje očakávania a určite nebude ľahké sa cez nich presadzovať. Napriek všetkému by som bol rád, keby sme zvíťazili, nič iné si ani nepripúšťam. Príprava bola totiž kvalitná a podmienky tu v Slovinsku sú neskutočné. Veľmi sa už na zápas teším..."
Filip Vaktor: „Ja som svojim spôsobom v tomto kolektíve nováčikom, ale snažil som sa moje posledné absencie dohnať na tréningoch a myslím si, že sa mi to v pohode podarilo. Nastúpil som už na nejaké zápasy v Ostrave, ale toto bude pre mňa prvý veľký štart v národnom drese. Do Slovinska sme cestovali tí najlepší a myslím si, že sme dobre pripravení. Od súpera čakám urastených a technicky dobre pripravených hráčoch. V tomto smere nemáme toľko robustých hráčov, ale nesmieme sa báť s nimi hrať. Vychádzať budeme zo zabezpečenej obrany, hry jeden na jedného a nacvičených herných signálov. Máme tu vytvorené super podmienky, všetko je fantastický zorganizované, musíme sa vypnúť k maximálnemu výkonu."

P.S.: Žiaľ, z haly nebude vysielaný žiadny prenos, ak by sa niečo zmenilo, budeme vás okamžite informovať.

Čítať ďalej...

7. kolo prelínacej súťaže o postup do 1. SLF

7. kolo prelínacej súťaže o postup do 1. Slovenskej ligy vo futsale

Futsal Klub Lučenec - FC Spartak Trnava Futsal 13:7 (10:0)

góly: Fehérvári, Máč po 4, Kuhajdík 3, Vikor, L. Hricov – M. Genčúr 3, Németh, A. Akdámek, Humel, Takáč,
500 divákov

MFsK Nitra - MIBA Banská Bystrica 4:3 (3:2)

góly: Pevala, Bratsky, P. Procháczka, Peciar – Čief, Konder, Marko
ŽK: Kluka, Maršala, A. Procháczka, Snop – Greško, Riša
50 divákov

KPP Barabéri Bratislava - Grizzly Košice 3:1 (2:1)

góly: Jurkovič 2, Böhmer – Hernández
ŽK: Matúšek (Barabéri)
100 divákov
Ján Janík (tréner KPP Barabéri Bratislava): "-Medvedi- prišli do Bratislavy s trojzápasovou víťaznou sériou a ich výsledky budili rešpekt.
Súťaž pomaly vrcholí a nečakaná prehra Banskej Bystrice v Nitre, "zamotala" tabulku a dala nášmu zápasu patričný náboj.
Pre nás bolo dôležité, že sme sa hneď v úvode ujali vedenia dôrazným zakončením Michala Böhmera. Zápas sa dostal do tempa, hráči sa nešetrili, každé striedanie išli na doraz. Potom prišla chvíľka skúseného Antónia Hernandéza, ktorý pohotovo vyrovnal na 1:1. Našou odpoveďou bol gól, ktorý strelil Jurkovič a upravil tak na polčasových 2:1.
Druhý polčas sa hralo útočne, Košice vysunuli obranu, hrali aktívne a tlačili sa do zakončenia. My sme pozorne bránili a snažili sa o brejky a prečíslenia. Druhým gólom Romana Jurkoviča sme odskočili a výsledok 3:1 ustrážili. Získali sme cenné 3 body a sme stále v hre o postup."


Tabuľka po 7. kole

-1.-Futsal klub Lučenec -----7--5--1--1-51:28-16
-2.-MIBA Banská Bystrica ----7--3--1--3-24:25-10
-3.-KPP Barabéri Bratislava -7--3--1--3-22:26-10
-4.-Grizzly Slovakia Košice -7--3--0--4-22:18--9
-5.-MFsK Nitra --------------7--2--2--3-22:33--8
-6.-Spartak Trnava futsal----7--2--1--4-28:39--7 

 

 

Čítať ďalej...

Prebieha sústredenie U-19 pred dvojzápasom s Portugalskom

V pondelok 24. apríla začalo zrazom o 13.15 h v Hoteli Anne Mary v Piešťanoch sústredenie reprezentácie do 19 rokov. Počas troch dní absolvujú zverenci reprezentačného trénera Branislava Škorca spolu s jeho asistentmi Mariánom Ondrušekom a Martinom Majlingom šesť tréningových jednotiek, počas ktorých by sa mali pripraviť na dvojzápas v Portugalsku (12.-13. máj 2017). Z devätnástich hráčov si tréneri vyberú do konečnej nominácie do Portugalska štrnásť reprezentantov, ktorí odohrajú v rámci sprievodného programu Portugalského pohára dva prípravné zápasy. Hráči tak získajú nielen nové herné skúsenosti, ale dostanú aj možnosť zažiť atmosféru významného zahraničného futsalového podujatia.

Tréner Branislav Škorec zhodnotil doterajší priebeh sústredenia: "Na zraz prišli všetci nominovaní, zdravotne nie je v poriadku jedine Matúš Ševčík, ktorému sa obnovilo zranenie, do tréningov by sa mal zapojiť ešte v tretí deň sústredenia. V prvom tréningu sme sa zamerali na systém v pohybe a streľbu. Druhá tréningová jednotka bola herná. Dnes dopoludnia sme nacvičovali prečíslenia 3 na 1, 3 na 2 a 2 na 1. Po podvečernej videoanalýze zakončíme deň tréningom, kde sa budeme venovať hre 2 na 2, 3 na 3 a 5 na 4."


Tréner slovenskej futsalovej reprezentácie do 19 rokov Branislav Škorec spolu so svojimi asistentmi Mariánom  Ondrušekom a Martinom  Majlingom nominovali na sústredenie v dňoch 24. až 26. apríla 2017 nasledovný 3 brankárov a 16 hráčov:

Brankári:
1. Ivan Hanakovič (MFsK Nitra) – ročník 1999, potvrdil účasť
2. Matej Lajš (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 1998, potvrdil účasť
3. Erik Kavčák (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 1998, potvrdil účasť

hráči
1. Milan Káčer (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 1999, potvrdil účasť
2. Matúš Ševčík (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 2000, potvrdil účasť
3. Mário Lörinczi (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1999, potvrdil účasť
4. Samuel Foltýn (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1999, potvrdil účasť
5. Richard Pavol Vantruba (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999, potvrdil účasť
6. Marek Varga (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999, potvrdil účasť
7. Marek Tóth (Futsal Team Levice) – ročník 1998, potvrdil účasť
8. Lukáš Biňovský (Futsal Team Levice) – ročník 1998
9. Martin Péchy (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1998, potvrdil účasť
10. Jakub Kofčák (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, potvrdil účasť
11. Erik Lukáč (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1998
12. Tomáš Kováčik (MFsK Nitra) – ročník 1998, potvrdil účasť
13. Igor Marko (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1998, potvrdil účasť
14. Jozef Sípos (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 1999, potvrdil účasť
15. Tibor Lengyel (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 2000, potvrdil účasť
16. Jozef Koricina (Spartak Trnava) – ročník 2000, potvrdil účasť
 
náhradníci brankári:
1. Adam Havlík (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1998
2. Matúš Longauer (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1998
náhradníci hráči:
1. Jakub Tomáš (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 2000
2. Ľuboš Kaľavský (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999
3. Šimon Pisko (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999
4. Marek Janček (Futsal Team Levice) – ročník 1999
5. Sebastian Bačo (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 2001
6. Marek Kuruc (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 2001
7. Jakub Chupáň (KSF DOXX Žilina) – ročník 2000
8. Samuel Kováčik (MFsK Nitra) – ročník 1998
9. Samuel Prokaj (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1999
10. Ján Král (MIBA Banská Bystrica) – ročník 2000 
11. Pavol Telúch (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1999
12. Adam Gála (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 1999
13. Matej Ripel (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 2000
14. Andrej Zátura (ŠK Makroteam Žilina) – 2000

Ospravedlnení, oslovení hráči:
1. Marek Kušnír (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, zranenie
2. Tibor Boháč (FK Prešov) – ročník 2000
3. Daniel Čeřovský (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1998, talentové skúšky na VŠ
4. Adam Fedor (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, zranenie
5. Patrik Molda (MFK Tupperware Nové Zámky) – ročník 1998 , talentové skúšky na VŠ
6. Filip Vaktor (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 2000

Realizačný tím:

1. Branislav Škorec, tréner
2. Marián  Ondrušek, asistent trénera
3. Martin Majling, asistent trénera
4. Dušan Štaffen, vedúci tímu
5. Róbert Fabíny, fyzioterapeut
6. Jozef Hanzel, kameraman
7. Marek Kováčik, vedúci výpravy

Prípadne ospravedlnenia volajte, alebo píšte trénerovi Branislavovi Škorcovi na 0905 904 746, alebo na sociálnu sieť.

Program sústredenia:

PONDELOK, 24. 4. 2017    
13.15 h: Zraz sústredenia, Hotel Anne Mary Piešťany
14.00 - 15.30 h: Tréningová jednotka č. 1
15.50 h: Obed v hale
16.30 h: Zraz na tréningovú jednotku
17.00 - 18.30 h: Tréningová jednotka č. 2
19.00 h: Večera v hale
22.30 h: Večierka

UTOROK, 25. 4. 2017    
8.00 h: Raňajky na hoteli
8.30 h: Odchod na tréningovú jednotku č. 3
9.00 - 10.30 h: Tréningová jednotka č. 3
13.00 h: Obed v hale
17.15 h: porada - videoanalýza
18.00 h: Zraz na tréningovú jednotku
18.30 - 20.00 h: Tréningová jednotka č. 4
20.30 h: Večera v hale
22.30 h: Večierka

STREDA, 26. 4. 2017
8.00 h: Raňajky na hoteli
8.40 h: Zraz na tréningovú jednotku
9.00 - 10.30 h: Tréningová jednotka č. 5
11.45 h: Obed v hale
13.30 h: Zraz na tréningovú jednotku
14.00 - 15.30 h: Tréningová jednotka č. 6 (modelovaný zápas)
16.00 h: Ukončenie sústredenia
    

Čítať ďalej...

Slovenská U-17 do Slovinska na UEFA DEVELOPMENT TOURNAMENT

Program a nominácia reprezentačnéhho výberu do 17 rokov na turnaj
UEFA DEVELOPMENT TOURNAMENT – Podčtrtek, Slovinsko

Nominácia slovenskej U-17, ktorá odohrá v rámci turnaja UEFA tri zápasy

brankári:
Tibor Boháč
(FK Ekoprim Prešov)   
Juraj Janošec
(1. FsK MKŠS Kysucké Nové Mesto)
hráči:
Matúš Ševčík
(1. FsK MKŠS Kysucké N. Mesto)
Rastislav Moravec
(1. FsK MKŠS Kysucké N. Mesto)
Jozef Koricina
(Sparta Trnava-futsal)
Sebastian Bačo
(Grizzly Košice)
Marek Kuruc
(Grizzly Košice)
Tibor Lengyel
(Slov-Matic FOFO Bratislava)   
Filip Vaktor
(Slov-Matic FOFO Bratislava)   
Matej Ripel
(ŠK Makroteam Žilina)
Andrej Zaťura
(ŠK Makroteam Žilina)
Samuel Čebek
(ŠK Makroteam Žilina)

Realizačný tím:
Dušan Štaffen
- vedúci výpravy
Lukáš Vrbovský
- tréner
Pavol Michalovič
- tréner
Lukáš Višváder
- technický vedúci
Róbert Fabíny
- fyzioterapeut

Zraz reprezentantov do 17 rokov je pondelok 17. apríla 2017 o 11.30 h v Dome Športu, na Junáckej ulici 6, v Bratislave.

Program U-17:

Pondelok 17. apríl 2017:
11.30 h:  Zraz reprezentácie U-17, Dom Športu – Junácka 6, Bratislava
12.00–13.30 h: tréning 1, Dom Športu
18.30–20.00 h: tréning 2, Dom Športu

Utorok 18. apríl 2017:
9.30– 10.00 h: odchod z hotela
15.00 h:     Príchod Hotel Breza **** Zdraviliška cesta 24, Podčetrtek, Slovinsko
18.00 – 19.00 h:  tréning 3

Streda 19. apríl 2017:
8.30 h:     tréning 4 
9.30– 10.30 h: video míting, technická porada
17.00 h:  Prvý zápas Ukrajina – Slovensko 

Štvrtok 20. apríl 2017:
10.00 h – 11.00 h: tréning 5
19.00 h:  Druhý zápas Slovinsko – Slovensko 

Piatok 21. apríl 2017:
voľný deň
18.00 h –19.30 h: tréning 6


Sobota 22. apríl 2017:
12.00 h: tretí zápas Maďarsko – Slovensko 
15.00 h: odchod z hotela
20.00 h: príchod Bratislava


Uplynulý víkend (8.-9. 4. 2017) sa uskutočnilo dvojdňové sústredenie slovenskej U-17 v Žiline.

Tréneri Lukáš Vrbovský - Pavol Michalovič využili poslednú možnosť vidieť hráčov pred odchodom na turnaj UEFA Development v Slovinsku (18.-22.4.2017), na ktorom sa postupne naše mužstvo stretne s rovesníkmi z Maďarska, Ukrajiny a domáceho Slovinska. 
Okrem troch tréningových jednotiek, pričom každá jednotka mala svoj účel (defenzíva, ofenzíva, modelovaný zápas), bol zvyšný čas venovaný taktickým poradám formou osobných stretnutí trénerov s jednotlivými hráčmi.
Na záver sústredenia sa s reprezentantmi stretol predseda Slovenského futsalu Dušan Dobšovič, ktorý mladíkom poprial veľa športových úspechov v Slovinsku.

Hodnotenie trénera P. Michaloviča:

„V Žiline sme nadviazali na začatú prácu zo sústredenia v Púchove, na ktorom sme sa prevažne venovali zónovej obrane. Prvá fáza bola zameraná na defenzívu a dolaďovaniu jednotlivých detailov. V druhej časti sme riešili výjazdy od brankára, keďže sme zistili na základe troch odohratých zápasov na turnaji Generali Cup v Vsetíne, že nám táto činnosť robila problémy pri vysokom napádaní súpera. Posledná tretia fáza sa venovala ofenzívnemu systému, ktorý sa hráči snažili následne preniesť do modelovaného zápasu."

"Tešíme sa na zápasy v Slovinsku a verím, že si naplno užijeme futsal," povedal na záver tréner reprezentácie.

 

Čítať ďalej...

Úradná správa Slovenský futsal 37-2016/2017 zo dňa 13.4.2017

  • Napísal(a)
  • 0

1.) Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní:
- súhlasí s predohrávkou stretnutia 8. kola Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018 FC Spartak Trnava Futsal – MFsK Nitra dňa 27.4.2017 o 19:30 h. v MŠH Trnava
2.) Exekutíva v oblasti riadenia rozhodcov a delegátov:
- delegovanie na 1. semifinálové stretnutia Play-off: 21.4.2017 o 18:20 h. Slov-matic FOFO Bratislava – Futsal Team Levice (Budáč st., Budáč ml., Kubinec), o 20:30 h. Across Pinerola Bratislava – ŠK Makroteam Žilina (Bohun, Ježík, Jablonický)
- delegovanie na 7. kolo Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018: 21.04.2017 o 19:30 h. v ŠH Aréna LC: Futsal Klub Lučenec - FC Spartak Trnava Futsal (Botka, Matula, Kuspan), o 20:00 h. v MŠH Nitra: MFsK Nitra - MIBA Banská Bystrica (Belavý, Barta, Krchňavý), 22.4.2017 o 20:30 h. v ŠH Mladosť BA: KPP Barabéri Bratislava - Grizzly Košice (Fischer, Szkokan, Hrmo)
- zmeny v delegovaní na 6.kolo Prelínacej súťaže o postup do 1. SLF pre súťažný ročník 2017/2018: 14.04.2017 o 20:00 h. MIBA Banská Bystrica - Futsal Klub Lučenec (Bohun, Peško, Jablonický), 20:00 h. Grizzly Košice - FC Spartak Trnava Futsal (Kopec, Budáč st., Hrmo)
3.) Matrika SF:
- zaoberala sa podnetom družstva Wild Boys´02 Bratislava a vyhodnotila ho ako neopodstatnený

Čítať ďalej...
Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála

Prihlásiť sa alebo Zaregistrovať sa

Máte facebook konto?

Prihláste sa rýchlo a ľahko pomocou Vášho konta na Facebooku bez nutnosti vyplňovať registráciu

fb iconPrihlásiť sa cez facebook

Prihlásiť saZaregistrovať sa

Registrácia užívateľa
alebo Zrušiť