Futsalslovakia.sk

Odštartoval ďalší ročník Ženskej futsalovej ligy

• Napísal(a)
  • 0

V nedeľu 19. novembra odštartovala Ženská futsalová liga úvodným turnajom, ktorého usporiadateľom bol ŠKF VIX Žilina. Hralo sa v športovej hale v Predmieri, kde sa odohralo jedenásť veľmi dobrých zápasov. Suverénne si počínali dievčatá obhajcu vlaňajšieho prvenstva z Myjavy, ktoré odohrali štyri víťazné zápasy a bezpečne sa usídlili na čele tabuľky.

ŠKF VIX ŽILINA – WFK NITRA 1:1 (0:0)
Góly: 30. Jančová – 27. Hučková.
ŽK: 28. Hučková (Nitra)

SPARTAK MYJAVA – TATRAN PREŠOV 3:1 (1:1)
Góly:  10. Petríková, 18. Koplíková, 22. Neveďalová – 5. Žemberyová.
ŽK: 6. Smatanová.

SLC B. BYSTRICA    – SPARTAK TRNAVA 5:4 (4:1)
Góly: 3. Miháliková, 3. Cimermanová, 11. Jamrichová, 13. Veselová, 17. Tesáková – 10. Pšenáková, 18. Praznovská, 25. Minarovičová, 28. Praznovská.

ŠKF VIX ŽILINA - SCVČ R1  B. BYSTRICA 2:2 (1:1)
Góly:  2. Tomčíková, 23. Sluková – 7. Kopernická, 25. Mudráková.

WFK NITRA -  SPARTAK MYJAVA 1:9 (1:3)
Góly: 1. Holá – 8. Neveďalôová, 10. Koplíková, 15. Šedivá, 16. Neveďalová, 17. Hucovičová, 25. Kopúlíková, 26. Hucovičová, 28. Odehnalová, 28. Smatanová.

SLC B. BYSTRICA   – TATRAN PREŠOV 1:2 (1:1)
Góly:  8. Miháliková – 12. Žemberyová, 17. Sedláková.

SCVČ R1 B. B. – SPARTAK MYJAVA 0:4 (0:3)
Góly: 4. Odehnalová, 10. Majtánová, 13. Neveďalová,20. Zvončeková

ŠKF VIX ŽILINA – SPARTAK TRNAVA 5:1 (2:1)
Góly:  11. Tomčíková, 14. Herbríková, 22. Pagáčová, 26. Sluková, 30. Herbríková – 9. Nádaská

SLC B. BYSTRICA    – WFK NITRA 0:1 (0:0)
Gól: 19. Holá.   ŽK: 9. Hučková.

SCVČ B. BYSTRICA– TATRAN PREŠOV 0:3 (0:1)
Góly:  12., 20., 30. Žemberyová

SPARTAK TRNAVA – SPARTAK MYJAVA 1:8 (0:3)
Góly: 25. Pšenáková – 7. Hucovičová, 9.,10.,18. Neveďalová, 20., 21. Petríková, 27. Hucovičová, 27. Koplíková.

• 0

V pondelok 20.11.2017 bola naplánovaná dohrávka 4. kola Openligy, v ktorej domáca Nitra hostila Malacky.

MFsK Nitra - 1.SFC CANARIA TEAM Malacky 10:3 (7:2)

góly: Pevala 4, Maršala 2, Kováčik T. 2, Peciar 2 - Ronec, Haramia, Vaniš
ŽK: Bucek (MA)
ČK: Ronec (MA)

Pre bližšie informácie kliknite sem

Anton Suchán (tréner Nitra): "Chceli sme potvrdiť víťazstvo v Bánovciach, zvolili sme vysoké napádanie hneď od začiatku zápasu. Výborne nám vyšiel úvod, keď sme už v 9. min prvého polčasu viedli 4:0. Po oddychovom čase súpera sme dvakrát inkasovali, no s priebehom stretnutia to nič neurobilo, pokračovali sme v nápaditej hre a zápas až do konca úplne kontrolovali."

• 0

FK Orion Tip Bánovce nad Bebravou - MFsK Nitra 3:4 (1:3)

góly: Ševčík 2, Turoň - Maršala 2, Peciar, Mikula
ŽK: Škorec - Maršala
450 divákov

FK Orion Tip Bánovce nad Bebravou – Zápas, ktorý sa hral vo vypredanej športovej hale (450 divákov), už s tradične s výbornou atmosférou, mal dva rozdielne polčasy. V prvom dominovala Nitra a zaslúžene sa dostala do vedenia 2:0, Ševčík síce znížil krásnou strelou na 2:1, ale do kabín sa odchádzalo za stavu 3:1 pre Nitru. V druhom polčase mali Bánovce prevahu, vytvorili si šance, avšak stroskotávali na výborne chytajúcom brankárovi hostí. Nakoniec sa domácim podarilo vyrovnať, keď sa presadil druhýkrát Ševčík a vyrovnával Turoň. Nitra však pozorne bránila a vyrážala do protiútokov. Dve minúty pred koncom najlepší hráč na ihrisku a kapitán hostí Peciar peknou akciou a následne prihrávkou rozhodol o truimfe Nitry a zároveň prvú prehru domácich.

Roman Ruman (tréner Bánovce nad Bebravou):  "Ťažko sa mi hodnotí zápas, ktorý sme si sami pokazili, ale futsal je taký.  Súper bol lepší, silnejší na lopte a kľudnejší pri zakončení, na šance sa nehrá, hra sa na góly. Ssuper dal o jeden viac a vyhral. Musíme zlepšiť prvé polčasy, nebáť sa hrať, kombinovať a  byť kľudnejší pri zakončení. Sme smutní, ale tragédiu z toho nerobíme, na to že sme spolu dva mesiace klobúk dole pred chalanmi.  Druhý polčas dali do toho všetko, vďaka patrí aj našim divákom."
Anton Suchán (tréner MFsK Nitra):
"Parádna atmosféra, preplnená hala v Bánovciach a víťazstvo v závere - krásny openligový večer. Opäť sme veľkú časť stretnutia viedli, no opäť sme o vedenie prišli. Domáci enormnou snahou vyrovnali skóre a mali aj ďalšie príležitosti na dokonalý obrat v zápase. Svoj deň mal Hanakovič, ktorý nás viackrát výrazne podržal, ostatní hráči sa pridali obrovským nasadením, nakoniec sme zápas zvládli a tešíme sa z troch bodov."

MŠK Žilina FUTSAL - FSC Prievidza 10:2 (5:0)

góly: Sýkora, Koleno, Gábor po 2, Hlucháň, Ševčík, Lazar, Šimček - Svitek 2
ŽK: Svitek (Prievidza)
200 divákov

www.mskzilinafutsal.sk ""Žilinčania pred týždňom zaknihovali v Bánovciach prvú prehru v sezóne a tak sa chceli svojim fantastickým fanúšikom rehabilitovať. Na Rosinky pricestovali hráči Prievidze, ktorá mala v tejto sezóne najbližšie k bodu práve v našom prvom vzájomnom zápase. S dávkou šťastia a trpezlivou hrou sme tam otočili nepriaznivý polčasový výsledok z 0:3 na skvelých 4:3 pre naše farby. Tigre vyrukovali na šošonov až v neadekvátne omladenej zostave a to sa výrazným spôsobom podpísalo pod konečný výsledok. Túžba po povinnom víťazstve velila našim hráčom do útoku od samotného začiatku zápasu. Tréner MŠK rozložil sily do prvých dvoch formácii a na svoju šancu čakali, aj v tretej, hrajúci mladíci v našom drese s bohatými reprezentačnými skúsenosťami. Rýchly a dôležitý gól strela Žilina hneď na začiatku, keď sa v 2.min. presadil kanonier K. Koleno 1:0. Domáci hnaní svojimi hlučnými fanúšikmi pokračovali v dobíjaní súperovej svätyne. V 7. min. sa dostal do samostatného úniku S. Laráz a učebnicovým hokejovým blafákom zvýšil vedenia na 2:0. Žilina v podstatne stále kontrolovala dianie na palubovke, hostia ohrozovali E. Kavčáka len sporadicky a neškodnými strelami z diaľky. Tretí gól do siete tigrov prišiel v 9. min. po ďalšej nacvičenej akcii domácich. K. Koleno našiel na pivote M. Sýkoru, ten loptu vrátil nabiehajúcemu K. Kolenovi, ktorý nekompromisnou strelo prepálil všetko, čo mu stálo v ceste 3:0. Domáci futsalisti sa bavili svojou hrou, ktorá sa musela páčiť aj divákom. Strelecký účet si v seniorskom drese otvoril talentovaný M. Ševčík, ktorý osamotený v bránkovisku zužitkoval šikovnú prihrávku S. Lazára 4:0. Jednu z najväčších gólových príležitostí Prievidze mal v 15.min. A. Bobok, ktorý z blízka neprekonal pozorného E. Kavčáka, ktorý si tým udržal čisté konto. Zahrmelo ale na druhej strane, keď sa v rovnakej minúte presadil po rohovom kope M. Sýkora, ktorý využil strieľanú prihrávku K.Kolena a na zadnej tyči upravil na polčasových 5:0. Druhý polčas bol herne slabší, paradoxne však priniesol viac gólov ako ten prvý. Prišlo taktiež k striedaniu brankárov na domácej strane. Príležitosť ukázať sa pred vlastnými fanúšikmi dostal M. Kotuláč. Ako prvý ohrozil bránu M. Vrábeľa Žilinčan J. Baranovič, ktorý ale nevyužil lišiacku prihrávku T. Mičuda a nastrelil z blízka len konštrukciu brány. Na druhej strane podobne zaváhal J. Duriš, pred ktorým musel zachraňovať M. Kotuláč. Domáci sa prispôsobili hre svojho súpera a na palubovke prevažovali miestami skôr bojovné ako herné prvky. V bojovnosti určite vynikal za domácich M. Sýkora, v drese hostí veľkú snahu nemohlo uprieť M. Svitekovi. Práve hráč Prievidze okrem žltej karty takmer korigoval priebežný stav, keď jeho štipľavú strelu vytlačil na tyč M. Kotuláč len končekmi prstov. V 31.min. sa na polovici ihriska dostal k lopte J. Hlucháň loptu si ešte potiahol a strelou bodlom presne k tyčke rozvlnil sieť súpera už po šiesty krát (6:0). Chvíľu na to predviedol svoje umenie K. Gábor, ktorý zužitkoval presný lob K .Kolena a vychutnal si bezmocného brankára Prievidze 7:0. Futsal na palubovky prinavrátila najmä štvorica najmladších hráčov v drese MŠK, ktorí si zápas užívali a ich kombináciám neraz zatlieskali aj diváci. 5.min. pred koncom sa predsa len ku gólovému slovu dostali aj hostia. Zníženú koncentráciu šošonov využil M. Svitek gólom na 7:1. Inkasovaný gól Žiline nestačil a už o ďalšiu minútu ten istý hráč prebral celú lavičku šošonov gólom na 7:2! Reakciou na túto slabšiu pasáž MŠK boli strelené ešte ďalšie 3 góly na žiadosť fanklubu. V 38.min. T. Mičuda v bránkovisku prepasíroval loptu na I. Šimčeka, ktorý aj s dávkou šťastia pretlačil loptu do siete 8:2. V závere zápasu sa z kotla začalo ozývať skandované meno nášho trénera Mariána Odrúšeka! V poslednej minúte padli ešte dva góly. Najskôr vybojoval loptu M. Sýkora, ktorý ju posunul K.Kolenovi a ten mu nezištne loptu vrátil aby zvýšil už na 9:2. Posledný klinec do rakvy súpera zasadil šikovný K. Gábor a uzavrel tak skóre na radosť celého publika na 10:2."

Mgr. Marián Ondrúšek (tréner MŠK Žilina FUTSAL): "Do Žiliny prišiel súper bez svojich najväčších opôr. Od samého začiatku sme sa do nich pustili a získali vysoké vedenie. Za stavu 4:0 sme do hry nasadili aj juniorskú štvorku, čo nás síce trošku vyviedlo s tempa, ale na druhej strane práve juniori predviedli najpohľadnejší futsal. Tréner hostí Dalibor Franko takisto zaradil do zostavy viacero nádejných mladíkov a do konca zpasu hrali sympatický otvorený futsal. Chcel by som ešte poďakovať našim ULTRAS, ktorí nás opäť prišli v hojnom počte podporiť svojimi chorálmi."

3. MFsK Nitra -------------------------4--2--1--1--16:16--7
3. 1.SFC Canaria Team Malacky ---------2--1--0--1---7:-9--3

Výsledky 8. kola 1. Slovenskej ligy vo futsale

• 0

FC Bíli Andeli-futsal – MFK Ivekol Nové Zámky 5:4 (3:1)

góly: A. Adámek, Németh po 2, Dzíbela – Dudáš 2, Letko, Oršolík
ŽK: Kukučka – Gál
324 divákov
Michal Halenár (Bílí Andeli Trnava): Pre Trnavčanov to bola tohtoročná rozlúčka s domácou palubovkou.
Do Mestskej športovej haly v Trnave prišili v ôsmom kole futsalovej extraligy hráči Nových Zámkov a od ôsmej minúty prehrávali po strele Michala Németha 0:1.
O tri minúty však bolo vyrovnané, keď sa brankár hostí Gašparovič vybral rozohrávať až na stred palubovky, našiel nebráneného Dudáša, ktorý sa mrštne otočil a prekonal gólmana Alchusa v trnavskej bráne.
Do kabín išli napokon s dvojgólovým náskokom domáci, keď druhý gól andelov strelil po Dokovej jedovke hlavou Dušan Dzíbela a tretí pridal Andrej Adámek po ukážkovom vysunutí z vlastnej polovice.
Po zmene strán odolávali Trnavčania hre hostí bez brankára a navyše im vyšiel protiútok Krcha s Adámkom, keď druhý menovaný pridal desať minút pred koncom štvrtý presný zásah.
Až následne vyšla hosťom hra v presile a Letko pohodlne zasunul loptu do prázdnej brány po skvelej prihrávke od Dudáša.
Na rozdiel jediného gólu potom znížil Novozámčan Oršolík, keď nikým nebránený prekonal prudkou strelou Alchusa.
Vyrovnanie prišlo po šiestom domácom faule a premenenej penalte Dudáša.
Trnavčanom sa však prakticky po rozohrávke podarila rýchla akcia po ľavej strane a Michal Németh svojim druhým gólom napokon rozhodol o výhre Trnavy v pomere 5:4.
Nič na tom nezmenila ani ďalšia hra bez brankára v podaní hostí. Zverenci Martina Cintulu sa tak s domácim prostredím v roku 2017 rozlúčili výhrou.
Bílím Andelom patrí piate miesto v tabuľke prvej ligy, najbližší zápas odohrajú 2. decembra v Žiline.
Martin Cintula, tréner domácich: „Taký klasický hore – dole zápas, v prvom polčase sme boli lepší. Po polčase sme mali náskok dvoch gólov, snažili sme sa o zvýraznenie rozdielu na tri góly. Dostali sme dva lacné góly z powerplay, ktorú sme nebránili dobre. Treba si k tomu niečo na tréningu povedať. Našťastie sme dali piaty gól prakticky po rozohrávke a ten bol aj víťazný.“
Andrej Adámek, autor dvoch gólov: „Nečakal nás ľahký súper, chceli sme sa odpútať od prenasledovateľov v tabuľke a som rád, že sa nám to napokon podarilo aj keď sme sa na to nadreli.“

Koloman Forró (MFK Ivekol Nové Zámky): "Ťažko sa mi hodnotí tento zápas, ktorý bol obojstranne slabý a  myslím, že aj pre domácich splnil očakávania len v tom, že získali 3 body. Naša hra bola nesúrodá, nekoncentrová a bez všetkých známok bojovnosti. Takto sa o ligové body nehrá a musíme sa zamyslieť ako ďalej."

ŠK Slovan Bratislava futsal – MIBA Banská Bystrica 15:3 (8:2)

góly: Haľko 5, Záruba 4, Kozár 2, Rick, Belaník – Tužinský, Jakuba, Dobrota
ŽK: Záruba
100 divákov
Martin Rejžek (tréner Slovan Bratislava futsal): "Zápas s Banskou Bystricou sme začali  veľmi dobre, v 5 minúte sme viedli 4:0 a potom sme si vybrali slabšiu 10 minútovku, kde už sme mysleli ze to pôjde samé, že netreba brániť a behať. Našťastie sme postupne začali hrať zodpovednejšie smerom dozadu a dokráčali k pohodlnému viťazstvu."
Martin Majling (tréner MIBA Banská Bystrica): "Na palubovke u suverénneho lídra tejto sezóny sme sa snažili obstáť v zápase so cťou. Počas celého stretnutia sa u nás striedali svetlejšie momenty s lepšou koncentráciou s momentami, kedy sme ťažko hľadali motiváciu. Na celkovom výsledku je jediným drobným pozitívom len fakt, že sme ako jediný dokázali streliť Slovanu tri góly."

Mimel Lučenec – Futsal Team Levice 8:1 (2:0)

góly: Alex Viana Da Silveira Junior 4, Matheus  Ferreira Ribeiro 2, Rutkaj, Brunovský – Bačík
ŽK: Švec, Rakica
800 divákov
Marián Berky (tréner MUMEL Lučenec): "Dnešnỳ zápas sme kolektívnym vỳkonom dotiahli do víťazného konca.V prvej päť minutovke mal súper niekoľko sľubných príležitostí , ale nàš brankár nàs podržal. Potom sme prebrali iniciativu a vytvorili niekoľko sľubných gólových príležitostí, z ktorých sa nám podaril streliť iba 1gól.Zasluhu na tom mal brankar hosti.Veľmi doležité bolo ,že sme pridali  ešte 2 gól tesne pred koncom polčasu.Vstup do 2.polčasu nám perfektne vyšiel a ihneď sme strelili 3 gól, ktorý bol rozhodujúci pre vyvoj. Zápas začal mat iný charakter, my sme dobre pracovali v defenzíve, súpera sme k ničomu nepúšťali. Levice posledných 6min. začali hrat power-play, ktorú sme dobre bránili a superovi sme strelili do prázdnej 3 góly. Za stavu 6:0 sme prestriedali a do hry sa dostali ďalší hráči z lavičky. Škoda , že sme inkasovali zbytočný gól na 6:1, lebo predtým sme mali ešte 2 gólové príležitosti.V závere sme pridali ešte 2 góly (8:1). Naši hráči odčinili potupnú prehru na Slovane a za dnešný výkon  si zaslúžia pochvalu . Chcem poďakovať našim fanúšikom , ktorí boli našim 6 hráčom. Takisto súperovi , ktorí prispel k tomu , že divák videl výborný zápas."
FT Levice: "V prvom polčase sme si prevažne po rýchlych brejkoch vypracovali veľa gólových príležitostí, z ktorých mali minimálne 2-3 skončiť gólmi. Naopak urobili sme školácke chyby, z ktorých sme inkasovali. Pri prvom góle sme domácim darovali nepriamy kop, pri druhom sme otvorili priestor pred našou bránou a inkasovali sme gól do šatne.
Druhý polčas bol z našej strany zlý. Dostali sme rýchly gól v 20. sekunde, následne štvrtý, po ktorom sme odišli v hlavách a zápas sa už len dohrával. Do šancí sme sa už nedostávali tak často ako v prvom polčase, čo bolo spôsobené aktívnejšou vysunutou obranou Lučenca. Aj naša power-play za veľa nestála o čom svedčia 3 góly do našej opustenej brány.
Výsledok je jednoznačný, no priebeh tomu polovicu zápasu nenasvedčoval. Treba ale povedať, že domáci vyhrali zaslúžene hlavne za druhý polčas. Opäť sme nastúpili v inom zložení a nebyť chalanov, ktorí s nami absolvovali 1 tréning cestovali by sme  do Lučenca šiesti. Preto doplnenie a stabilizovanie kádra je momentálne naša najväčšia starosť."

ŠK Makroteam Žilina – FK Dragons Podolie 7:1 (1:0)

góly: De Lima Batista 2, Lajš, Krištofík, Macedo Da Silva, Zátura, Bobocký I. (vlastný) - Prekop
ŽK: Moura Da Silva - Prekop, Gajdošík, Pagáč
ČK: Tuka (Podolie)
150 divákov
(ŠK Makroteam Žilina) - "Zápas s Podolím sme mali od začiatku pod kontrolou, prakticky celý prvý polčas sa hralo na polovici hostí. Súper však obetavo bránil, a tak sa naše gólové šance rodili ťažko. Strelecké pokusy z diaľky boli častokrát veľmi nepresné a museli sme byť spokojní aj s jednogólovým polčasovým vedením. Trpezlivo sme aj po prestávke kráčali za jediným cieľom, ktorý sme v tomto zápase mali. O všetkom sa rozhodlo počas našej presilovky, keď sme upravili na 3:0. Po tomto "ukľudnení" sme predviedli množstvo ďalších pekných kombinácií, príležitosť dostali všetci hráči, postupne sme prikrášlili výsledok až na 7:0. V závere sme však zbytočne umožnili Podoliu skórovať, ale snáď to bude dostatočným ponaučením pre ďalšie zápasy."

ŠK Pinerola Bratislava – Wild Boys ´02 Bratislava 5:6 (3:2)

góly: De Souza, Halás, Vangel, Štrbák, Marušinec - Šporánek 4, Lenčéš, Ostrák
ŽK: Matejov, Lenčéš
150 divákov
ŠK Pinerola 1994: "Derby sa pre nás začalo dobre, keď sme sa ujali vedenia gólom novej posily Vitinhom Seijim. Do zápasu však zasiahol ako jediný z trojice posíl z Brazílie, keďže dvaja ešte nemali dotiahnuté potvrdenia. Náš bývalý hráč Šporánek, hrajúci v tíme súpera, však vyrovnal pekným gólom na 1:1. Našou aktívnou hrou sme boli lepši v prvom polčase a postupne sme sa dostali do vedenia 3:1. Tesne pred polčasom strelou z diaľky znížil znovu Šporánek na 3:2.
Druhy polčas začali lepšie hostia a vyrovnali na 3:3. Na vyrovnávajúci gól sme hneď zareagovali a dostali sme sa do vedenia 4:3. Vedenie nám chvíľu vydržalo, ale súper opät vyrovnal na 4:4. Nám sa podarilo dostať znovu do vedenia po peknej akcii na 5:4, ale wildboysakom sa opäť podarilo vyrovnať po našom nedôslednom bránení na 5:5. V koncovke zápasu nám zase neprialo šťastie a remízový zápas priklonil super na svoju stranu necelé dve minúty pred koncom gólom na 5:6. Nám sa už nepodarilo gólovo zareagovať a tak sme vyšli bodovo naprázdno. Za predvedený výkon sa však nemusíme hanbiť a veríme, že v kompletnej zostave s brazílskymi legionármi (Wesley, Mimi, Vitinho) budeme hrať výborný futsal."
Branislav Škorec (tréner Wild Boys):
"Hráči dnes ukázali silu kolektívu, zabojovali jeden za druhého a výsledok sa dostavil. Od začiatku zápasu až do 35. minúty sme prehrávali, celý zápas sme iba doťahovali a zmazávali náskok Pineroly. Počas celého zápasu sme hrali aktívnejšie, ale v defenzíve sme sa nevyvarovali chýb, ktoré súper využil gólmi. V závere sme využili chybu súpera a v power-play sme si víťazstvo už postrážili. Všetkých nás teší postavenie v tabuľke, ale musíme byť pri zemi a pracovať na sebe ďalej a neuspokojiť sa. Čoskoro nás čaká favorit ligy - Slovan. Musíme sa pripraviť tak, aby sme boli spokojní, s určitými hernými kombináciami a najmä zmenou štýlu hry."

• 0

V pondelok 13.1.2017 vo večerných hodinách sa v Nitre dohrávalo 3. kolo Openligy medzi miestnym MFsK Nitra a hosťujúcim mužstvom z FSC Prievidza.

MFsk Nitra - FSC Prievidza 4:1 (1:1)

góly: Peciar, Maršala, Kolník, Bratský - Svitek
ŽK: Kalina (Prievidza)
Rozhodovali: Szkokan - Molnár

Anton Suchán (tréner Nitry): "Mali sme jasnú úlohu – vyhrať. Disponovali sme v plnej zostave s 12 hráčmi, čo sa ukázalo ako mierna nevýhoda. Zložili sme nové mužstvo, v tomto zložení sme hrali prvýkrát. Päticu skúsených hráčov sme rozdelili medzi nováčikov, čo sa prejavilo. Pôsobili sme nezohrato. Nakoniec sa kvalita ukázala. Som rád, že sme si zaknihovali víťazstvo. Dúfam, že sa budeme výkonnostne posúvať vyššie."

Dalibor Franko (tréner Prievidze): "Po predchádzajúcich vysokých prehrách sme chceli uspieť lepším výsledkom, čo sa nám aj polčas darilo, bohužiaľ doplácame na streleckú nemohúcnosť, kedy aj najvyloženejšie šance nevyužijeme. Domáci využili svoje skúsenosti a zaslúžene zvíťazili, potešilo ma však, že sa Nitranom víťazstvo nerodilo ľahko."