Futsalslovakia.sk

Futsalisti ponesú názov podľa fanklubu Spartaka, posledný zápas aj v znamení rozlúčok

Klub pred zápasom poďakoval za činnosť Danielovi Benkovskému, Ladislavovi Venžíkovi a počas prestávky prijal nový názov

Michal Halenár, prezident klubu – "Ešte pred zápasom s Banskou Bystricou sa vedenie klubu poďakovalo za odvedenú prácu Danielovi Benkovskému a Ladislavovi Venžíkovi. Kým jeden bojoval za klub v pozícii hráča a jeho kariéru prerušilo zranenie, druhý riadil hráčov z lavičky z pozície hlavného trénera. Samotný zápas sa niesol v uvoľnenej atmosfére, obom mančaftom už o veľa nešlo. Hostia z Banskej Bystrice mali účasť v budúcom ročníku najvyššej súťaže istú, domáci sa chceli hlavne úspešne rozlúčiť s divákmi a sezónou ako takou.  Na gól Petra Brestovanského z druhej minúty reagoval hosťujúci Marko a konečnú podobu prvopolčasového výsledku stanovil Matúš Genčúr v sedemnástej minúte.

Počas polčasovej prestávky sa klub podpisom zmlúv s fanklubom Bíli Andeli premenoval na FC Bíli Andeli

V druhom polčase nastúpil s kapitánskou páskou v tíme Trnavy Jozef Holka a druhým gólom zvýšil náskok domácich Matúš Genčúr.  Hostia opäť znížili Greškom, ale Boris Juhás vrátil rozdiel skóre na rozdiel dvoch gólov. Zníženie Rafanidesa bolo posledným gólovým príspevkom hostí a od 36. minúty strieľali góly iba domáci.  Peter Brestovanský po peknom sóle upravil na 6:3 a Dušan Dzíbela s Michalom Némethom stanovili skóre na konečných 7:3.  Futsalisti Trnavy sa tak so sezónou rozlúčili výhrou nad Banskou Bystricou v pomere 7:3 a poďakovali fanúšikom za celú sezónu."
Jozef Holka, hráč Spartaka: „Posledný zápas sezóny sme si chceli užiť, čo bolo vidno aj na súperovi z Bystrice. Taká prijemná dohrávka, aby sme si zahrali. Z kapitánskej pásky som potešený, nečakal som, že mi ju chlapci po polčase odovzdajú, ale som veľmi rád. Kabína si za tento počin niečo na mňa vymyslí, nechám sa prekvapiť.“

 

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)