Futsalslovakia.sk

14. kolo tipuje Milan Herko, reprezentačná brankárska jednotka

V 14. kole bude sa pozornosť upriamovať najmä na zápas o 2. miesto, v ktorom bratislavský Wild Boys privíta lučenecký MIMEL. V prípade víťazstva domácich sa Wild Boys odpúta od Lučenca o 6 bodov. V prípade výhry hostí je jasné, že minimálne po tomto kole bude Lučenec na 2. mieste. Ostatné zápasy majú výrazných favoritov, najmä v troch zápasoch. Najväčší favorit ligy ŠK Slovan Bratislava cestuje na pôdu Podolia, brazílska Pinerola privíta doma posledné Levice, a Žilina, rovnako s Brazílčanmi, by si mala poradiť s Novými Zámkami. Posledným zápasom je duel Bílich Andelov z Trnavy proti MIBAe Banská Bystrica, kde sa bojuje o miestenky v play-off.Ako tipuje 14. kolo najlepší brankár posledných rokov, Milan Herko? Brankár, ktorý bol trikrát vyhlásený v rámci ankety TOP Futsal za najlepšieho gólmana sezóny... Herko verí favoritom a v šlágri kola Divochov s Mimelom tipuje remízu. 

FK DRAGONS PODOLIE vs. ŠK SLOVAN BRATISLAVA FUTSAL
Úradujúci majster Slovan Bratislava príde na palubovke Dragons Podolie, ktoré sú momentálne v kríze. Dá sa predpokladať, že Slovan vyhrá.
Tip Milana Herka:  2

FK BÍLI ANDELI-FUTSAL vs. MIBA BANSKÁ BYSTRICA
Trnava na domácej plubovke bude chcieť určite vyhrať a udržať si tak 6. miesto. Proti ním sa však postaví Banská Bystrica, ktorá bojuje o miestenku v play-off. Myslím si, že Trnava vyhrá.
Tip Milana Herka:  1

WILD BOYS´02 BRATISLAVA vs. MIMEL LUČENEC
Wild Boys doma privíta Lučenec, obidve mužstva hrajú o čo najlepšie umiestnenie pred play-off a výhodu domáceho prostredia má Wild Boys. Sú druhí v tabuľke a Lučenec zatiaľ tretí, Wild Boys by si určite chcel udržať druhé miesto, po ktorom určite poškuľuje aj Lučenec. 
Tip Milana Herka:  X

PINEROLA FUTSAL 1994 vs. FUTSAL TEAM LEVICE
Pinerola privíta doma posledné Levice a verím, že budeme pokračovať v nastolenom tempe. V posledných kolách hráme s veľkou chuťou a tento zápas by sme mali zvládnuť bez väčších problémov. Samozrejme súpera netreba podceniť, na zápas sa poriadne pripraviť rovnako ako proti každému inému, bez rozdielu postavenia v tabuľke.
Tip Milana Herka: 1

ŠK MAKROTEAM ŽILINA vs. MFK IVEKOL NOVÉ ZÁMKY
V poslednom zápase privíta Žilina doma nevyspytateľné Nové Zámky. Tento zápas bude veľmi zaujímavý, nakoľko Žilina musí vyhrať, ak si chce udržať v tabuľke 4. miesto. Nové Zámky naposledy vyhrali doma proti Wild Boys. Myslím si, že Žilina si postráži domáce prostredie a vyhrá.
Tip Milana Herka: 1

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)