Futsalslovakia.sk

Nováčik VARTA Futsal ligy opäť víťazne

Nováčik najvyššej slovenskej futsalovej súťaže VARTA Futsal ligy MŠK Žilina Futsal vo svojom poslednom barážovom zápase porazil aj minuloročníkového účastníka najvyššej súťaže Dragons Podolie a potvrdil svoju bezprehrovú suverenitu v Prelínacej súťaži o postup do VARTA Futsal ligy.

FK Dragons Podolie – NŠK Žilina Futsal 5:7 (0:4)

góly: Pyšný, Drexler po 2, R. Bobocky - Ševčík, Gavrilov, Planeta, Gábor, Šidlo, R. Bobocký (vlastný), Pyšný (vlastný)
30 divákov
Rastislav Bobocký, FK Dragons Podolie: "Je dobojované! Odohrali sme posledný zápas v baráži. Konečne nám spadol veľký kameň zo srdca, pretože posledné zápasy sme sa len trápili. Potom, čo sa niektorí hráči na nás úplne vykašľali, sme chodili v oklieštenej zostave na zápasy. Osobne však ďakujem silnému jadru, ktoré zostalo, že sme to aspoň takto zvládli."
MŠK Žilina FUTSAL: "Na posledný zápas sme cestovali s cieľom, udržať neporaziteľnosť v baráži. Veľa hráčov hlásilo zranenia a pracovné povinnosti, tak sme cestovali v pozmenenej zostave. Napriek tomu sme už prvom polčase získali štvorgólový náskok. Veľmi laxný prístup v druhom polčase znamenal zdramatizovanie stretnutia. Nakoniec sme zápas dotiahli do víťazného konca a splnili tak aj posledný cieľ v tejto sezóne."

Tabuľka
1.-MŠK Žilina FUTSAL* ----------------8--7--1--0--48-22-22
2.-Rehab Klinik Barabéri Bratislava* -8--5--0--3--34-22-15
3.-Futsal Team Levice ----------------7--3--2--2--35-29-11
4.-TIP Bánovce nad Bebravou  ---------7--2--0--5--28-51--6
5.-FK Dragons Podolie  ---------------8--0--1--7--31-51--1

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)