Futsalslovakia.sk

Nominácia slovenskej U-19 na sústredenie a turnaj vo Vsetíne

Tréner slovenskej reprezentácie vo futsale do 19 rokov Branislav Škorec predložil nomináciu na sústredenie a turnaj vo Vsetíne
17. až 20. marec 2016

1. Erik Kavčák (1. FsK Kysucké Nové Mesto) - potvrdil účasť
2. Marek Kušnír (Grizzly Slovakia Košice) - potvrdil účasť
3. Marek Karpiak (Slov-Matic FOFO Bratislava) - potvrdil účasť
4. Tomáš Kuruc (Grizzly Slovakia Košice) - potvrdil účasť
5. Erik Lukáč (Grizzly Slovakia Košice) - potvrdil účasť
6. Martin Péchy (Grizzly Slovakia Košice) - potvrdil účasť
7. Jakub Kofčák (Grizzly Slovakia Košice) - potvrdil účasť
8. Adrián Procháczka (MFsK Nitra) - potvrdil účasť
9. Patrik Molda (MFK Tupperware Nové Zámky) - potvrdil účasť
10. Michal Lajš (ŠK Makroteam Žilina) - potvrdil účasť
11. Filip Vrábel (ŠK Makroteam Žilina)
12. Timotej Dudáš (ŠK Makroteam Žilina) - potvrdil účasť
13. Dominik Ostrák (KSF DOXX Žilina) - potvrdil účasť
14. Jakub Chupáň (KSF DOXX Žilina) - potvrdil účasť
15. Adam Dzirbík (KSF DOXX Žilina) - potvrdil účasť
16. Patrik Peniak (MIBA Banská Bystrica) - potvrdil účasť
17. Richard Šimko (FK Prešov ) - zranený, ospravedlnený
18. Milan Nestorik (Slov-Matic FOFO Bratislava) - potvrdil účasť
19. Igor Marko (MIBA Banská Bystrica) - potvrdil účasť

náhradníci
1. Matej Lajš (ŠK Makroteam Žilina)
2. Matúš Longauer (MIBA Banská Bystrica)
3. Lukáš Surovčík (KSF DOXX Žilina)
4. Adam Fedor (Grizzly Slovakia Košice)
5. Richard Tache (Grizzly Slovakia Košice)
6. Radovan Pončák (FK Prešov)
7. Šimon Pisko (FK Prešov)
8. Daniel Čeřovský (1. SFC Canaria Team Malacky)
9. Mário Lörinczi (1. SFC Canaria Team Malacky)
10. Erik Alexy (FK K_Corp Poprad)
11. Andrej Chromčo (FK K_Corp Poprad)
12. Lukáš Bíňovský (Futsal Team Levice)
13. Nikolas Ďuriš (Futsal Team Levice)
14. Martin Pleva (KSF DOXX Žilina)

Realizačný tím:
tréner: Branislav Škorec
1. asistent trénera: Marián Ondrušek
2. asistent trénera: Martin Majling
vedúci výpravy: Ján Baltazarovič
fyzioterapeut: Róbert Fabíny
kameraman: 

Program pre mládežnícku reprezentáciu do 19 rokov 
(Púchov, Vsetín)

štvrtok 17. 3. 2016
12.00 h: zraz v Športovom a tréningovom centre,  Svätoplukova 1463, Púchov
12.00 h: odchod na 1. tréningovú jednotku
13.00 h- 15.00 h: 1. tréningová jednotka  
15.00 h: obed/večera
17.45-18.00 h: hráčska porada - video
18.45 h: zraz na 2. tréningovú jednotku
19.00 h: - 21.00 h: 2. tréningová jednotka 
21.00 h: večera
22.00 h: večierka

piatok 18. 3.2016
7.00-8.00 h: raňajky
8.45 h: yraz na 3. tréningovú jednotku
9.00 -11.00 h: 3. tréningová jednotka 
12.00 h: obed
14.00 h: zraz na 4. tréningovú jednotku
14.15-16.00 h: 4. tréningová jednotka
16.00-16.45 h: regenerácia 
17.00- 17.45 h:  hráčska porada - video
18.00 h: večera
22.00 h: večierka             

sobota 19. 3. 2016
Odchod do Vsetína

Program turnaja bude upresnený podľa harmonogramu turnaja.

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(15 hlasov)