Futsalslovakia.sk

Switch to desktop Register Login

Nominácia na sústredenie pred kvalifikáciou o postup na ME 2018 v Slovinsku

Nominácia na sústredenie pred kvalifikáciou o postup na ME 2018 v Slovinsku.

Brankári:
Milan Herko – Across Pinerola Bratislava (17 štartov / 0 gólov),
Peter Brndiar – Slov-Matic FOFO Bratislava (32 štartov / 0 gólov),
Richard Obermann – Futsal Klub Lučenec (13 štartov / 0 gólov),
Marek Karpiak – Slov-Matic FOFO Bratislava (0 štartov /0  gólov),
hráči
Tomáš Drahovský – ETO FC Györ (40 štartov / 17 gólov),
Peter Kozár – Slov – Matic FOFO Bratislava (84 štartov / 16 gólov),
Dušan Rafaj – Slov-Matic FOFO Bratislava (51 štartov / 11 gólov),
Gabriel Rick – Slov – Matic FOFO Bratislava (63 štartov / 19 gólov),
Matúš Kyjovský – Slov-Matic FOFO Bratislava (41 štartov / 8 gólov),
Marek Bahna – Slov-Matic FOFO Bratislava (44 štartov / 9 gólov),
Peter Serbin – Slov-Matic FOFO Bratislava (15 štartov / 1 gól),
Marek Paštrnák – ŠK Pinerola Bratislava (10 štartov / 0 gólov),
Marián Hudek – ŠK Makroteam Žilina (17 štartov / 1 gól),
Martin Dóša – AC Sparta Praha (27 štartov / 10 gólov),
Marek Belaník – Across Pinerola Bratislava (7 štartov / 2 góly),
Martin Směřička – Slávia Praha (14 štartov / 3 góly),
Juraj Višváder – Tango Hodonín (16 štartov / 2 góly),
Adam Zdráhal – Slov-Matic FOFO Bratislava (6 štartov / 0 gólov),
František Šporánek – Across Pinerola Bratislava (2 štarty / 0 gólov),
Marko Hudáček – SK Interobal Plzeň (14 štartov / 1 gól),
náhradníci:
Vladimír Papajčík – ŠK Makroteam Žilina (13 štartov / 3 góly),
Patrik Krištofík – ŠK Makroteam Žilina (3 štarty / 0 gólov),
Anton Brunovský – Sparta Praha (59 štartov / 10 gólov),
Dominik Ostrák – Wild Boys 02 Bratislava (2 štarty / 0 gólov),
Pavol Matejov  – Across Pinerola Bratislava (0 štartov / 0 gólov),
Samo Marušinec – Across Pinerola Bratislava (16 štartov / 2 góly),
Adrian Filan – Slov-Matic FOFO Bratislava (5 štartov / 2 góly),
Tomáš Hájek – Across Pinerola Bratislava (2 štarty / 0 gólov),
Marek Kušnír – Grizlly Slovakia Košice (0 štartov / 0 gólov),
realizačný tím:
Vladimír Gažo – vedúci výpravy,
Marián Berky – hlavný tréner,
Marek Kováčik – vedúci tímu,
Miroslav Janek – videoanalytik,
Lukáš Vaňo – fyzioterapeut,
Roman Križan – lekár.

Program zrazu:

pondelok 27. 3. 2017:
ŠH Mladosť 11.30-13.00 h,
Dom športu 19.00-20.00 h,
utorok 28. 3. 2017:
ŠH Mladosť 10.30-12.00 h,
Hant Aréna 21.00-22.30 h,
streda 29. 3. 2017:
ŠH Mladosť 10.30-12.00 h,
Hant Aréna 20.00-21.30 h,
štvrtok 30. 3. 2017:
ŠH Mladosť 10.30-12.00 h,
piatok 31. 3. 2017:
ŠH Mladosť 10.30-12.00 h,
Hant Arena 20.30-22.00 h,
sobota 1. 4. 2017:
ŠH Mladosť 9.30-11.00 h,
Hant Aréna 20.00-21.30 h,
nedeľa 2. 4. 2017:
Hant Aréna 9.30-10.30 h.

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)