NOVÉ

Prebieha sústredenie U-19 pred dvojzápasom s Portugalskom

V pondelok 24. apríla začalo zrazom o 13.15 h v Hoteli Anne Mary v Piešťanoch sústredenie reprezentácie do 19 rokov. Počas troch dní absolvujú zverenci reprezentačného trénera Branislava Škorca spolu s jeho asistentmi Mariánom Ondrušekom a Martinom Majlingom šesť tréningových jednotiek, počas ktorých by sa mali pripraviť na dvojzápas v Portugalsku (12.-13. máj 2017). Z devätnástich hráčov si tréneri vyberú do konečnej nominácie do Portugalska štrnásť reprezentantov, ktorí odohrajú v rámci sprievodného programu Portugalského pohára dva prípravné zápasy. Hráči tak získajú nielen nové herné skúsenosti, ale dostanú aj možnosť zažiť atmosféru významného zahraničného futsalového podujatia.

Tréner Branislav Škorec zhodnotil doterajší priebeh sústredenia: "Na zraz prišli všetci nominovaní, zdravotne nie je v poriadku jedine Matúš Ševčík, ktorému sa obnovilo zranenie, do tréningov by sa mal zapojiť ešte v tretí deň sústredenia. V prvom tréningu sme sa zamerali na systém v pohybe a streľbu. Druhá tréningová jednotka bola herná. Dnes dopoludnia sme nacvičovali prečíslenia 3 na 1, 3 na 2 a 2 na 1. Po podvečernej videoanalýze zakončíme deň tréningom, kde sa budeme venovať hre 2 na 2, 3 na 3 a 5 na 4."


Tréner slovenskej futsalovej reprezentácie do 19 rokov Branislav Škorec spolu so svojimi asistentmi Mariánom  Ondrušekom a Martinom  Majlingom nominovali na sústredenie v dňoch 24. až 26. apríla 2017 nasledovný 3 brankárov a 16 hráčov:

Brankári:
1. Ivan Hanakovič (MFsK Nitra) – ročník 1999, potvrdil účasť
2. Matej Lajš (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 1998, potvrdil účasť
3. Erik Kavčák (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 1998, potvrdil účasť

hráči
1. Milan Káčer (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 1999, potvrdil účasť
2. Matúš Ševčík (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 2000, potvrdil účasť
3. Mário Lörinczi (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1999, potvrdil účasť
4. Samuel Foltýn (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1999, potvrdil účasť
5. Richard Pavol Vantruba (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999, potvrdil účasť
6. Marek Varga (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999, potvrdil účasť
7. Marek Tóth (Futsal Team Levice) – ročník 1998, potvrdil účasť
8. Lukáš Biňovský (Futsal Team Levice) – ročník 1998
9. Martin Péchy (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1998, potvrdil účasť
10. Jakub Kofčák (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, potvrdil účasť
11. Erik Lukáč (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1998
12. Tomáš Kováčik (MFsK Nitra) – ročník 1998, potvrdil účasť
13. Igor Marko (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1998, potvrdil účasť
14. Jozef Sípos (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 1999, potvrdil účasť
15. Tibor Lengyel (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 2000, potvrdil účasť
16. Jozef Koricina (Spartak Trnava) – ročník 2000, potvrdil účasť
 
náhradníci brankári:
1. Adam Havlík (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1998
2. Matúš Longauer (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1998
náhradníci hráči:
1. Jakub Tomáš (1. FSK Kysucké Nové Mesto) – ročník 2000
2. Ľuboš Kaľavský (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999
3. Šimon Pisko (FK Ekoprim Prešov) – ročník 1999
4. Marek Janček (Futsal Team Levice) – ročník 1999
5. Sebastian Bačo (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 2001
6. Marek Kuruc (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 2001
7. Jakub Chupáň (KSF DOXX Žilina) – ročník 2000
8. Samuel Kováčik (MFsK Nitra) – ročník 1998
9. Samuel Prokaj (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1999
10. Ján Král (MIBA Banská Bystrica) – ročník 2000 
11. Pavol Telúch (MIBA Banská Bystrica) – ročník 1999
12. Adam Gála (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 1999
13. Matej Ripel (ŠK Makroteam Žilina) – ročník 2000
14. Andrej Zátura (ŠK Makroteam Žilina) – 2000

Ospravedlnení, oslovení hráči:
1. Marek Kušnír (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, zranenie
2. Tibor Boháč (FK Prešov) – ročník 2000
3. Daniel Čeřovský (1. SFC Canaria Team Malacky) – ročník 1998, talentové skúšky na VŠ
4. Adam Fedor (Grizzly Slovakia Košice) – ročník 1999, zranenie
5. Patrik Molda (MFK Tupperware Nové Zámky) – ročník 1998 , talentové skúšky na VŠ
6. Filip Vaktor (Slov-Matic FOFO Bratislava) – ročník 2000

Realizačný tím:

1. Branislav Škorec, tréner
2. Marián  Ondrušek, asistent trénera
3. Martin Majling, asistent trénera
4. Dušan Štaffen, vedúci tímu
5. Róbert Fabíny, fyzioterapeut
6. Jozef Hanzel, kameraman
7. Marek Kováčik, vedúci výpravy

Prípadne ospravedlnenia volajte, alebo píšte trénerovi Branislavovi Škorcovi na 0905 904 746, alebo na sociálnu sieť.

Program sústredenia:

PONDELOK, 24. 4. 2017    
13.15 h: Zraz sústredenia, Hotel Anne Mary Piešťany
14.00 - 15.30 h: Tréningová jednotka č. 1
15.50 h: Obed v hale
16.30 h: Zraz na tréningovú jednotku
17.00 - 18.30 h: Tréningová jednotka č. 2
19.00 h: Večera v hale
22.30 h: Večierka

UTOROK, 25. 4. 2017    
8.00 h: Raňajky na hoteli
8.30 h: Odchod na tréningovú jednotku č. 3
9.00 - 10.30 h: Tréningová jednotka č. 3
13.00 h: Obed v hale
17.15 h: porada - videoanalýza
18.00 h: Zraz na tréningovú jednotku
18.30 - 20.00 h: Tréningová jednotka č. 4
20.30 h: Večera v hale
22.30 h: Večierka

STREDA, 26. 4. 2017
8.00 h: Raňajky na hoteli
8.40 h: Zraz na tréningovú jednotku
9.00 - 10.30 h: Tréningová jednotka č. 5
11.45 h: Obed v hale
13.30 h: Zraz na tréningovú jednotku
14.00 - 15.30 h: Tréningová jednotka č. 6 (modelovaný zápas)
16.00 h: Ukončenie sústredenia
    

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Prihlásiť sa alebo Zaregistrovať sa

Máte facebook konto?

Prihláste sa rýchlo a ľahko pomocou Vášho konta na Facebooku bez nutnosti vyplňovať registráciu

fb iconPrihlásiť sa cez facebook

Prihlásiť sa



Zaregistrovať sa

Registrácia užívateľa
alebo Zrušiť