NOVÉ

7. kolo prelínacej súťaže o postup do 1. SLF

7. kolo prelínacej súťaže o postup do 1. Slovenskej ligy vo futsale

Futsal Klub Lučenec - FC Spartak Trnava Futsal 13:7 (10:0)

góly: Fehérvári, Máč po 4, Kuhajdík 3, Vikor, L. Hricov – M. Genčúr 3, Németh, A. Akdámek, Humel, Takáč,
500 divákov

MFsK Nitra - MIBA Banská Bystrica 4:3 (3:2)

góly: Pevala, Bratsky, P. Procháczka, Peciar – Čief, Konder, Marko
ŽK: Kluka, Maršala, A. Procháczka, Snop – Greško, Riša
50 divákov

KPP Barabéri Bratislava - Grizzly Košice 3:1 (2:1)

góly: Jurkovič 2, Böhmer – Hernández
ŽK: Matúšek (Barabéri)
100 divákov
Ján Janík (tréner KPP Barabéri Bratislava): "-Medvedi- prišli do Bratislavy s trojzápasovou víťaznou sériou a ich výsledky budili rešpekt.
Súťaž pomaly vrcholí a nečakaná prehra Banskej Bystrice v Nitre, "zamotala" tabulku a dala nášmu zápasu patričný náboj.
Pre nás bolo dôležité, že sme sa hneď v úvode ujali vedenia dôrazným zakončením Michala Böhmera. Zápas sa dostal do tempa, hráči sa nešetrili, každé striedanie išli na doraz. Potom prišla chvíľka skúseného Antónia Hernandéza, ktorý pohotovo vyrovnal na 1:1. Našou odpoveďou bol gól, ktorý strelil Jurkovič a upravil tak na polčasových 2:1.
Druhý polčas sa hralo útočne, Košice vysunuli obranu, hrali aktívne a tlačili sa do zakončenia. My sme pozorne bránili a snažili sa o brejky a prečíslenia. Druhým gólom Romana Jurkoviča sme odskočili a výsledok 3:1 ustrážili. Získali sme cenné 3 body a sme stále v hre o postup."