Futsalslovakia.sk

Spropagujte svoju firmu pred 18 tisíc unikátnymi návštevníkmi – ZADARMO

Futsalslovakia.sk je aktuálne jediný špecializovaný futsalový portál na Slovensku, ktorý každý mesiac navštívi  24 tisíc návštevníkov. Tento mediálny priestor môže byť aj Váš, pokiaľ sa rozhodnete zapojiť do spolupráce s nami a to všetko zadarmo. Jedinú podmienku, ktorú máme je, že ponúknete našim návštevníkom zľavu na Vaše služby alebo tovar. Je iba na Vás v akej výške, či na celý sortiment a v akom trvaní. Našou úlohou následne bude spropagovať vaše služby na našu komunitu návštevníkov a klubov. Vieme zabezpečiť všetky mediálne formáty súvisiace s online propagáciou Vašej firmy.

Vzhľadom na individuálnosť jednotlivých ponúk si prosím jednotlivé podmienky spolupráce dohodnime emailom na cambal@futsalslovakia.sk.

Pokiaľ nemáte záujem o online prezentáciu firmy napr. aj z dôvodu, že nemáte webovú stránku, tak aj v tom prípade si myslíme, že môže byť prínosné sa zapojiť do spolupráce. Za poskytnutie jednej zľavy Vám vieme sprostredkovať prístup k iným firmám, ktoré naopak Vám môžu pomôcť ušetriť náklady vo Vašej firme. Okrem iného výsledkom tejto spolupráce bude vytvorenie databázy firiem so službami a tovarom pre našich členov. Pracujeme v rôznych segmenoch spája nás futsal, ale netušíme ako si dokážeme pomôcť pomimo. Myslíme si, že toto môže byť spôsob ako sa spoznať a využiť synergie nielen v prospech futsalu.

Pokiaľ nemáte firmu, ale poznáte niekoho koho by tento obsah mohol zaujímať, budeme veľmi radi pokiaľ nám pomôžete rozšíriť túto správu na širšie publikum v prospech futsalu.

 Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)
Martin Čambal

Mám 32 rokov. Spravujem web stránku futsalslovakia už ôsmym rokom. Občas niečo napíšem, okomentujem. Robím to pravidelne nepravidelne na úkor voľného času, pretože si myslím, že futsal si zaslúži svoje miesto na internete.