Futsalslovakia.sk

2. zápas: Holandsko – Slovensko 4:1 (1:0) a so zostrihom

10. 2. 2015

Holandsko – Slovensko 4:1 (1:0)

gól: Marek Bahna (38.),
ŽK hráčov Slovenska: Brunovský, Doša.

Slovenský reprezentačný tím začal v zostave Mário Gašparovič – Gabriel, Rick, Anton Brunovský, Matúš Kyjovský, Tomáš Drahovský, striedali Dušan Rafaj, Martin Rejžek, Attila Fehérvári, Ladislav Mikita, Peter Haľko, Maarek Bahna,  Juraj Višváder a Martin Doša.
Na 3:1 v druhom polčase znižoval Marek Bahna.

Video z druhého zápasu: pozri

 


9. 2. 2015

Holandsko - Slovensko 3:3 (2:1)

Góly: 2. a 38. Drahovský, 36. Bahna,
ŽK: Brunovský, Doša
Slovensko: Gašparovič - Rafaj, Rejžek, Rick, Fehérvári, Drahovský, Mikita, Haľko, Bahna, Kyjovský, Brunovský, Višváder, Doša.

Slovenskí reprezentanti začali proti domácim futsalistom výborne a už v 2. minúte viedli gólom Tomáša Drahovského. Holanďania však veľmi rýchlo vyrovnali a 18. minúte viedli 2:1. Po obrátke domáci zvýšili vedenie na 3:1. Naši reprezentanti sa však nevzdali, tréner Angulo stiahol z bránky Gašparoviča a nahradil ho piatym hráčom do poľa. Oplatilo sa, Marek Bahna štyri minúty pred koncom znížil na 3:2 a v 38. minúte, zo šesťmetrového pokutového kopu, vyrovnal opäť Tomáš Drahovský na konečných 3:3. 
Info: futbalsfz

1. zápas - ZOSTRIH


Nominácie na dnešný zápas:
Holandsko:
Mohamed Darri, Ennes van Maasbommel (zvv ’t Knooppunt), Oualid Saadouni, Jamal El Ghannouti (FC Eindhoven), Amir Molkârâi (Hovocubo), Mats Velseboer, Zakaria Amrani (FC Marlène),Karim Mossaoui, Anes Bešlija, Lahcen Bouyouzan (TPP-Rotterdam), Hoessein Bouzambou, SZaid El Morabiti (AORC/Lebo Vastgoed) en Tevfik Ceyar (FCK/De Hommel). aid Bouzambou (FS Gelko Hasselt - Belgicko), Manuel Kuyk (LZV/Kuypers Hair & Wellness), Mohamed Attaibi (Futsal Topsport Antwerpen - Belgicko).
Slovensko: Mário Gašparovič, Peter Brndiar, Dušan Rafaj 
Martin Rejžek, Gabriel Rick, Attila Fehérvári, Tomáš Drahovský, Ladislav Mikita, Peter Haľko, Marek Bahna, Matúš Kyjovský, Anton Brunovský (všetci Slov-Matic FOFO Bratislava), Juraj Višváder (FTVŠ UK Bratislava), Martin Doša (Sparta Praha - Česko).

Foto: SFZ Roman Ferstl

7. 2. 2015

Prevzaté z www.futbalsfz.sk – Slovenská futsalová reprezentácia (na obrázku SFZ – Romana Ferstla) odcestuje dnes na dva prípravné zápasy do Holandska, zraneného Petra Kozára nahradil Marek Bahna.
Slovenskú futsalovú reprezentáciu čaká po januárovom prípravnom kempe v Bratislave medzinárodná previerka v Holandsku, kde 9. a 10. februára odohrajú dva prípravné zápasy s domácou reprezentáciou "oranjes".
Zverenci trénera Marcosa Angula sa stretli dnes dopoludnia v Bratislave, počas dňa absolvujú dve tréningové jednotky a podvečer odcestujú do dejiska prípravných stretnutí pred blížiacim sa kvalifikačným turnajom o postup na EURO 2016 v Chorvátsku, do holandského Sittardu. Tréner Marcos Angulo bude mať k dispozícii štrnásťčlenný káder, v nominácii nastala jedna vynútená zmena, pre zranenie neodcestuje do krajiny tulipánov Peter Kozár, nahradí ho jeho tímový spoluhráč so Slov-Maticu FOFO Bratislava Marek Bahna.
Slováci majú s najbližším súperom lepšiu bilanciu, v posledných štyroch vzájomných stretutiach zaznamenali tri výhry a jednu remízu, predtým boli úspešnejší Holanďania, v roku 2008 zaznamenali dve víťazstvá.
Záverečná príprava futsalovej reprezentácie bude pokračovať od 4. marca až do odletu na zápasy kvalifikácie. Futsalisti s dvojkrížom na hrudi odohrajú v Dunajskej Strede za zatvorenými dverami bez divákov modelované stretnutie s reprezentáciou Maďarska. Päť dní pred odletom na najdôležitejšie zápasy roka absolvujú generálku v dvojzápase s Čiernou Horou na Slovensku. Kvalifikačnými súpermi SR budú Chorvátsko, Turecko a Arménsko. Slováci sa predstavia v 6. skupine, ktorej organizátorom bude v termíne 18.- 21. marca chorvátsky Dubrovník. Postupne sa stretnú s Arménskom (18.3.), Tureckom (19.3.) a Chorvátskom (21.3.).


5. 2.  2015

(www.slov-matic-fofo.sk): "V zostave absentoval Peter Kozár, ktorý kvôli problémom s kolenom vynechá aj reprezentačný dvojzápas v holandskom Sittarde s repre oranjes."
Na základe zmeny letenky, sme zistili, že ho nahradí hráč Slov-Maticu FOFO Bratislava
Marek Bahna.


15. 1. 2015

Reprezentačný tréner slovenskej reprezentácie, Španiel Marcos António Angulo López nahlásil štrnástku hráčov, ktorí odletia 8. februára 2015 na dva prípravné zápasy. Do holandského Sitardu, miesta oboch zápasov, nepocestuje z posledného nominačného kempu hráč žilinského Makroteam Vladimír Papajčik a dvojica zo Slov-Maticu FOFO Bratislava Marek Bahna a Gabriel Bartošek...


brankári:
Mário Gašparovič (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Peter Brndiar (Slov-Matic FOFO Bratislava)
hráči
Dušan Rafaj (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Martin Rejžek (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Gabriel Rick (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Attila Fehérvári (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Tomáš Drahovský (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Ladislav Mikita (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Peter Haľko (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Peter Kozár (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Matúš Kyjovský (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Anton Brunovský (Slov-Matic FOFO Bratislava)
Juraj Višváder (FTVŠ UK Bratislava)
Martin Doša (Sparta Praha)

hlavný tréner: Marcos Angulo
asistent: Marián Berky
asistent: Miroslav Janek
lekár: Roman Križan
fyzioterapeut: Daniel Klačko
technický manažér: Vladimír Ambrozek

Program:
7.2.2015 (sobota) zraz, 2 tréningové dvojhodinové tréningy v Bratislave,
8.2.2015 (nedeľa) odlet do Holandska,
9.2.2015 (pondelok) doobeda tréning – 20.00 h zápas Holandsko (23. vo svetovom rebríčku podľa www.futsalplanet.com) – Slovensko (21.)v Sittarde,
10.2.2015 (utorok) doobeda tréning – 20.00 h zápas Holandsko – Slovensko v Sittarde,
11.2.2015 (streda) odlet z Holandska, ukončenie zrazu.

 

Naposledy zmenené
Ohodnotiť túto položku
(14 hlasov)